Tarz bir tamdır. Bunu sık sık yineliyoruz. Gardırobunuzu aktüellerken, makyaj, aksesuar ve saçlarınızı da onu bitirecek değişlerle yenilemeniz o tarzı daha da sansasyonel kılar… Buradan yola çıkarak size İlkbahar-yaz 2016’nın önerilen saç modellerini tanıtmak istedik.

KENDİ HALİNE VAZGEÇİN: Yıkayın, kurutun ve vazgeçin! Rengi ve modeli ne olursa olsun kendi halinde, natürel saçlar bu sezonun gözde modeli…

TOPLAYIN: Topuzların her biçimi, gevşek, sıkı, örgülü, dağınık; saç toplamak denince usunuza ilk gelen model olmalı. At kuyruklarının yerini bu sezon topuzlar alıyor.

SÜSLEYİN: Taç, toka, lastik, kurdele… Saçlar bu sezon süslemelere doyamıyor! Büyük broş stili tokalar kadar altın rengi iplerle sarmak da moda.

KAHKÜLLERİ HAZIRLAYIN: Brigitte Bardot’nun Saint Tropez sahillerindeki hali ya da Jane Birkin’in eşsiz tarzının alameti farikası olan kahküller, kaşları kapatacak gözleri sarihte vazgeçecek biçimde tekerrür yaşamımıza giriyorlar.

Bir önceki yazımız olan Safari Elbiselerle En Şık Siz Olacaksınız! başlıklı makalemizde safari elbise, safari giysi modası ve safari stili hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X