Gardırobunuza tepeden tırnağa tertemiz bir hava vermek istiyor. Ancak bir miras tüketmekten mi korkuyorsunuz? Teklifimiz devam eden indirim yarıyılını kaçırmamamız. Çünkü doğru seçilmiş 10 parça, gardırobunuzdaki öbür parçalarla toplanarak size tertemiz bir hava kazandırabilir.

1 TRENÇKOT: İster kısa ister uzun… Seçim size kalmış. Renk olarak haki ve bej tonları ise öbür parçalarla geçim açısından seçim nedeni.

2 CEKET: Kesimi iyi, kumaşı nitelikli ve rengi her zaman kullanabileceğiniz tonlarda olmalı. Sonrası yorumunuza kalmış: Jean, beyaz tişört, beyaz lastik pabuçlarla spor, kalem etek, stiletto şık bir bluzla elegan…

3 JEAN: Yırtıkları, özel yıkamaları, baskıları şimdilik bir kenara vazgeçin. Üzerinize iyi oturan, koyu renk bir jean olmazsa olmazlardan.

4 KIYAFET: Minimal kesimli, ilk bakışta iddiasız gibi gözüken ama üzerinize giydiğinizde herkese ‘nereden bu?’ dedirten bir kalıp ve siyah renk toplandığında, senelerce kullanacağınız bir parçaya ‘merhaba’ dersiniz.

5 GÖMLEK: Beyaz ve sade bir modelle o kadar çok tarz yaratabilirsiniz ki, hoşlandığınız bir kalıp bulduğunuzda iki tane almayı dahi düşünün deriz.

Bir önceki yazımız olan İşte Bunlar Saçı Mahveden Şeyler! başlıklı makalemizde güneş saça zarar verir mi, saç bakımı ve saça nasıl bakılmalı hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X