Sezonun Gözdesi: İspanyol Paça Pantolonlar
Aşınmayan modanın anahtar parçalarından biri olan ispanyol paça pantolon tarzların en bırakılmaz bitiricilerden. Retro, bohem, romantik ve casual deyince akla gelen kombinlerin olmazsa olmaz parçası ispanyol paça pantolonlar.

Gündüzden geceye taşıyabileceğiniz ispanyol paça pantolonlar her sezon olduğu gibi bu sezon da yükselişte. Herkesin zevkle taşıyabileceği bu bayan pantolon cinsi, her vücutta bayanı da zahmetsiz bir şıklığa eriştiriyor. Özellikle yüksek bel pantolonlar seçim edildiğinde, daha da ince gösteren bir bürünüme sahip oluyor. Skinny pantolonların tahtını ele geçiren ispanyol paçalar her desende ve kumaş türünde karşımıza çıkıyor. Her koleksiyonu tesiri altına alan floral desenler ispanyol paça pantolonları da kontrolü altına almış. Soft renklerle planlanan ispanyol paça pantolonlar da bu yıl gardırobumuzda olması gereken en ehemmiyetli parçalardan!

Tabii bir de sezonun en trend parçası olan ispanyol paça pantolonları giyerken yanılgıya düşmemek gerekli! Uzun paçaların altında bayan kunduralar görünmemeli!

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X