Işıl Reçber Tarzı
Işıl Reçber, 1977 doğumlu ve aslen Gaziantepli’dir. Çocukluk senelerinde tanıştığı, Rüştü Reçber ile aşkını konutlulukla taçlandırmıştır. Bu konutluluktan bir kız bir erkek olmak üzere iki çocukları bulunuyor. 1,80 boyunda olan Işıl Reçber’in kilosu 65’tir.

Hoşluğu ve zevkli tercihleriyle, moda ikonu olmayı muvaffak olan Işıl Reçber tarzı ile dikkatleri her zaman üzerine sürüklemeyi muvaffak oluyor! Sporu bir hayat stili haline getiren Işıl Reçber, on seneyi aşkın vakittir pilates yapıyor. İnce ve muntazam fiziğini, kumpaslı spor yapmaya borçlu olduğunu her fırsatta dile getiren Işıl Reçber, toplumda da oldukça elit bir yere sahip. Sosyal medya hesaplarından da oldukça yoğun bir kitlenin takip ettiği medyatik hoş, muntazam aile yaşantısı ve her daim bakımlı haliyle herkese misal olmaya devam ediyor. Eşi ile beraber katıldığı sosyal mesullük projeleriyle aralıksız gündemde.

Işıl Reçber Tarzı
Işıl Reçber Tarzı
Işıl Reçber Tarzı
Işıl Reçber, uzun, sıhhatli ve sarı saçlarını günlük yaşamında dümdüz kullanmayı seçim ederken, davetlerde kocaman dalgalar halinde kullanmayı seçim ediyor. Göz makyajında toprak tonlarını, dudaklarında ise nude tonlarını kullanarak mübalağasız ama azametli makyaj yapmayı beğeniyor.

Işıl Reçber tarzı ile modayı çok ama çok yakından takip ettiğini belirli ediyor. Mini kıyafetler Işıl Reçber’in tarzının anahtar parçası diyebiliriz. Minamal ayrıntılarla bütünleştirdiği, ışıltılı tercihler ona çok yakışıyor. Güpür ve dantel ayrıntılardan bırakamayan Işıl Hanım’ın en sık seçim ettiği renklerden biri siyah. Balmain, Chanel, Givenchy gibi markalar, Işıl Reçber’in giymeyi çok hoşlandığı markalardan.

Her bayan gibi bayan pabuç ve çanta aşığı olan Işıl Reçber, zevkli tercihleriyle her giydiğini kendine yakıştırıyor. Bayan Aksesuarlarını tarzın olmazsa olmaz parçası olarak kullanan Işıl Hanım, tarzıyla herkesi çekemetecek türden.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X