Tertemiz bir iş ihtimali var. CV’niz hazır… Kendinize güveniyorsunuz. Peki ya renginiz hazır mı? Değişik ülkelerin özel iş bulma müesseselerinden derlenen bilgiler, o büyük gün için sizi daha da avantajlı hale getirebilir…

MAVİNİN HER TONU: Mavi, lacivert’deri saksa uzanan bir palet içerisinde karşı tarafa güven telkin ediyor. Araştırmalar, iş görüşmesinde maviyi seçim eden adayların yüzde 24 oranında seçim edildiğini gösteriyor.

KAHVERENGİYE BÜYÜK BİR HAYIR: Her ne kadar emin ve sadık birisi olduğunuz iletiyi verse de, kahverengi iş veren açsından daha önceki kafalı biri olduğunuz imajı veriyor.

AYRINTICI BEYAZ: Beyaz rengin iş görüşmelerinde avantajı büyük. Karşı tarafa organize ve ayrıntıcı biri olduğunuz izlenimini veriyor. Öte yandan görüşmeye gidene kadar pislenme tehlikeyi de büyük olduğundan teklifimiz tepeden tırnağa beyazı seçim etmemeniz.

Bir önceki yazımız olan Bu Sezonun En Etkili Jean Kombinleri başlıklı makalemizde jean kombinleri, kot elbiseler ve kot kombin hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X