Dolabınızda giyecek elbiseniz yoksa birtakım ipuçlarından yararlanarak kendinizi cadde modasının rüzgarına kaptırabilirsiniz. Giyecek hiçbir şeyim yok demeden evvel bir kere daha düşünün.

Giyecek elbiseniz kalmamış olabilir. Bahsedilen şey trendlere uygun giyecek giysim yok demektir. Yaz günleri için beyaz bir tişört hepimizin dolabında mevcuttur. Beyaz tişörtünüzü üzerinize geçirdikten sonra belini yandan kendi etrafında dolandırarak güzel bir tarz elde edebilirsiniz. Yaptığınız yumruyu tişörtün içine doğru kıvırın ve belinizi hafif biçimde sarihte vazgeçin.

Kış mevsimi için yeniden eş biçimde bir tarz uygulayabilirsiniz. Önünde hiç bir deseni olmayan kazağınızı hareketlendirmek için takma yakalardan faydalanabilirsiniz. Renk renk düğmelerden veya taşlardan işlenmiş olan takılabilir bayan gömlek yakalarını düz bir kazağınızı hareketlendirmek için kullanabilirsiniz.

Dolabımda giyecek hiçbir şey yok diyenlerin kesinlikle spor pantolonları vardır. Skinny pantolonunuzdan bunaldıysanız yırtık pantolon biçimine getirebilirsiniz. Yırtık pantolonlar cadde modasında oldukça trend. Elinize makas alarak pantolonunuzun diz kısımlarını makasla kesip biçim verebilirsiniz. İçinize dantel ya da file bir çorap giyerek trendlere geçim sağlayabilirsiniz.

Yazlık babetlerinizi süslemek için taşlardan veya boncuklardan yararlanmayı unutmayın. Elinize muhtelif taşlar veya boncuklar alarak ipe dizin ve bu taşları babetinizin üzerine yapıştırın. Dakikalar içinde tertemiz bir kunduranız olacak. Aynı biçimde bu tip bir farklılığı topuklu pabuçlarınız üzerinde de uygulayabilirsiniz.

Farklı aksesuarlar kullanmak istiyorsanız boncukları kumpassız bir biçimde dizerek boynunuza güzel bir takı yapabilirsiniz. Son günlerin en moda tasarımlarından biri de; boncuklu ve renkli kolyeler. Bu kolyeleri büyük boyutlu boncuklardan da yapabilirsiniz. Elbisenize uygun renkte olan boncuklardan yararlanmayı unutmayın. Bunun için hiç hoşlanmadığınız kolyelerinizi bozarak renklerini birbirine karıştırabilir ve daha farklı renkli kolyeler yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X