İpek Bluzlar ve Denim İle Gelen Moda Akımı!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Trend Alarmı: Yüksek Bel Pantolonlar
Sezonun en son trendleri arasında yüksek bel pantolonlar karşımıza çıkıyor. 60’lı senelerde kadınsı olan yüksek bel pantolonlar günümüz modasında jean’lar ile birleşti. Yüksek bel pantolonları ipek bluzlarla bitirerek romantik bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Oldukça seçim edilen ipek bluzların denim pantolonlar ile bitirilmesi ile ortaya şık bir karışımın oluşması, cadde modası ikonlarının da gözünden kaçmamıştır. Yüksek bel pantolonlar ile ipek bluzların birleşmesi ile ortaya esin verici kombinlemeler çıkmaktadır. Yüksek bel bayan pantolan ve ipek bluzları babetler ya da topuklu sandaletler ile bitirerek romantik bir gürünüm oluşturabilirsiniz. Yüksek bel pantolonları sezonun modası crop-top stili bluzlar ile bitirebilirsiniz. Bunların dantelli, fırfırlı, çiçek desenli olanlarını yüksek bel pantolonlar ile kullanarak casual bir görünüm yaratabilirsiniz. Yüksek bel pantolonları gündüz ayrı gece ayrı modeller ile kombinleyebilirsiniz.

Yüksek Bel Pantolonları Kombinlerken;
Yüksek bel pantolonları kombinlerken skinny stil de olanlar basenleri olanlar için kilo problemini ortaya çıkarmaktadır. Şayet kısa boylu iseniz ve hafif kıvrımı olan bir bireyseniz bu stil pantolonları kullanırken özellikle likralı olanları seçim etmemelisiniz. Zira bu stil pantolonlar baseni fazla göstermektedir ve bacak boyunuzu kısaltmaktadır.

Yüksek Bel Pantolonlar İle Günlük Tarzınız:
Günlük tarzı genel olarak denim pantolonlar oluşturmaktadır. Günlük tarz denim pantolonlarda ispanyol ya da boru paça olması farketmez, yüksek bel pantolonlar denildiğinde denim kombinleri yer almaktadır.

Büro Tarzınızda Denim Pantolonlara Yer Verebilirsiniz:
İş yaşamında sadece basmakalıp kesimlere yer vermemelisiniz. Jean pantolonlar ile de kombinlemeler yaparak şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dolby Tiyatrosunda Moda Geçidi Oldu! başlıklı makalemizde dolby modası ve dolby tiyatrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.