Bir zamandır aşk yaşayan ve bir hayli rivayetle baş etmek zorunda kalan Prens Harry ve Meghan Markle sonunda evlendi. Amerika Birleşik Devletleri’li oyuncu olan Markle ve İngiliz krallık tahtı varisi Prens’in düğünü George’s Kilisesi’nde asıllaştırıldı.

Yaşadığı sıhhat problemleri sebebiyle düğüne katılamayan gelinin babası yerine Prens Charles kilise süresince Meghan Markle’a eşlik etti. Çiftin düğün töreni sırasında Prens Harry duygusal anlar yaşadı. Meghan Markle’nin merakla beklenen gelinliği 4’5 metre uzunluğundaki duvağıyla dikkat çekti. Markle’ın annesi Doris Ragland tören esnasında gözyaşlarını yakalayamadı. Merasim sonrasında çift ulusu selamladı.

Sussex düşesi olan Markle sade görüntüsüyle dikkat çekti. Stella McCartney imzalı ikinci kıyafeti ve Prenses Diana’nın mavi yüzüğüyle son derece nazik görünüyordu.

Merasime Kate Middleton Damgası

Prens William eşi düşes Kate Middleton düğünde daha evvel üç kere daha giydiği kıyafeti seçim ederek afallattı. Bazı cephelerde bu geri tasarıda kalmak için yapılmış nazik bir hareket olarak idrak edilirken bazıları itina göstermemiş yorumunda bulundu. Kraliçe Elizabeth merasime yeşil bir kıyafetle katıldı.

Misafirler arasında çok rakamda şanlı ad yer aldı. Victoria – David Beckham ve Amal – George Clooney misafirler arasındaydı. Düğünde misafirler şıklıklarıyla dikkat çekti.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X