Hepimiz indirim zamanlarını çok hoşlansak da, bazen kafa karıştırıcı olabildikleri bir hakikat! Çünkü bir hayli alternatif arasında, en işlevsel ve kalıcı olanın hangisi olduğu mevzusunda karar vermek basit olmayabiliyor. Bu mini kılavuzu da bu surattan hazırladık… Şayet bir giysi gereksiniminiz varsa şu anda devam eden indirimden alabileceğiniz dört giysi ve sebepleri…

1 Bileğe kadar uzanan boyu ve iddialı rengiyle, hemen her yaz kullanabileceğiniz bir model. Atlet-etek giymişsiniz havası veren kesimiyle, hem dökümlü hem de hatlarınızı vurguluyor. İster düz sandaletlerle plajda, ister taşlı yüksek topuklu stilettolarla yaz akşamlarında kullanabilirsiniz.

2 Son derece minimal, düz bir kesime sahip olan bu modelin özelliği askılarında gizli. Yalnızca takılarınızı ve kunduralarınızı değiştirerek değişik etraflara adapte edebilirsiniz!

3 Sıcak günlerde, hem dükkanında hem de hafta sonunda kullanabileceğiniz bu spor kesim, ‘safari’ temasına yollama yapıyor. Teklifimiz kollarını kıvırıp, iddialı büyük bir tribal takıyla bitirmeniz. Laciverti de var:

4 Tatil bavulunuza renk katacak bir parça. Hemen her yaz ve yazlık her civara basitçe geçim sağlayacağından eminiz. Önerimiz, espadriller, slipon pabuçlar ve minimal takılarla eşleştirmeniz…

Bir önceki yazımız olan Yazın Saç Stillerinizi Mutlaka Değiştirin! başlıklı makalemizde kadın saç modelleri ve yaz sac modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X