Cılız Gösteren Giysiler
Bayanlar olarak şüphesiz her zaman ince görünmek hevesi içindeyiz. Her bayan bikini giyecek bir bedene sahip olamayabilir ancak şahane bir gardropla kendimizi olduğumuzdan ince gösterebiliriz. Peki aşırılıklarımızı nasıl gizleriz?

Dikini Çizgiler ile İlüzyon Yaratın

Daha Öncekilerden beri söylenen dikine çizgili desenlerin ince gösterdiği söylemi tümüyle doğru. Ayrıca son birkaç yıldır siyah-beyaz çizgili desenler trend. Baştan alta böyle bir desen giymek istemezseniz yalnızca üst veya alt giysinizde kullanabilirsiniz.

Yüksek Bel Mucizesi

Aşırılıklarınız var diye kendinizi şort giymekten yoksun etmeyin. Yüksel bel bir jean şort ve üzerine giyeceğiniz beyaz bir gömlek ile hipotez etmediğiniz kadar ince görünebilirsiniz.

Sonsuza Kadar Siyah!

Asil ve kendinden emin duruşu ile günün her saati kurtarıcımız olan siyah renk tüm giysiler cılız gösterir. Hiçbir kombin baştan alta giyilen siyah parçalardan daha ince gösteremez dersek büyük konuşmuş olmayız.

Dikkatleri Kemere Çekin

İnce görünmenin yöntemi dikkati her zaman meselesiz bölgeye sürüklemektir. Üst elbisenizi içine sokarak üzerinden parlak bir kemer takmak sizi inceltecektir. Bu sene kemerleri kıyafetten bluza bir hayli elbisemizle kullanmanın trend olduğunu da anımsatalım.

Dikkat dağıtmanın bir diğer tesirli yolu da Nicole Richie gibi fön çekilmiş düz saçlar ile büyük güneş gözlükleri kullanmaktır. Elmacık kemikleriniz aşikar hale kazanç ve üzerinizdekiler netlikle mükemmel görünür.

Salaş Elbiseler

Özellikle basen problemi olanlara bol elbiseleri öneriyoruz. Misalin kloş, salaş dökümlü etekler bu hanımlarda çok iyi duracaktır. Son bir tüyo verelim ki evvelki sezonun modası olan bayan gömlek kıyafetler ayrıcalıksız her bayanı ince göstermekte ve çok yakışmaktadır. Kesinlikle dolabınızda olmalı.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X