2016 İlkbahar/Yaz sezonunda birbirinden farklı stillerde çantalar trend olurken, bizlerin de tercih yapması güçleşeceğe benziyor. Birkaç sezondur trend olan püsküller şimdi çantalarda da çokça göreceğimiz ayrıntılardan olurken, patchwork görünümlü çantalar da yükselişe geçiyor.

2016 İlkbahar/Yaz sezonunun hit çantaları arasında yer alan sırt çantası modelleri de moda haftalarında ve caddelerde sıkça karşımıza çıkacağa benziyor. Sadece bayanlar için değil; erkekler içinde trend olan sırt çantaları kullanışlı olmaları sebebiyle de herkesin sırtında olacak!

Saydam, hasır görünümlü ve sarih renk çantalara ek olarak, sanki sprey boyayla boyanmış gibi planlanan çantalar da sergenlerde kesintisiz göreceğimiz mahsullerden olacak.

Çanta modeli olarak, omuz çantalarının ve sırt çantalarının dominant süreceği 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda tam renkleri de çantalarda görüyor olacağız.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X