İlkbahar Yaz Ayakkabı Trendleri daha çok bayanların moda kavrayışına iletişimli olarak farklılık gösteriyor. Yeni sezonda ilkbahar yaz pabuç trendleri içerisinde daha orijinal modeller göz dolduracak.

Yeni trendler de pabuçlarda görülen bağcıklar hem topuklu pabuçlar için hem de sandaletler için oldukça aykırı bir görüntüye sahip. Gladyatör sandaletleri anımsayan bağcıklı sandaletleri beğenerek kullanacaksınız.

Kalın topuklar geçtiğimiz sezon gibi yeni sezonda da oldukça trend olan bayan pabuç modelleri arasında yer alacak. Kalın topuklu pabuçlarınızı isterseniz yüksek kullanabilir isterseniz daha pespaye topuklu modellerden faydalanabilirsiniz.

Tüylerin ve püsküllerin modası yeni sezonda da yerini gözetecek. Terliklerde dahi kullanılacak olan püskül modelini yeni sezonda topuklu pabuçlarda da göreceğiz.

Kadınsı ayrıntılı pabuçları modası yeni sezonda da yerine gözetiyor. Özellikle de nude renklerden oluşan topuklu pabuçlar ilkbahar yaz sezonunun en gözde modellerinden biri olacak.

Maskülen pabuçların yeri yeni sezonda da değişmiyor. Bayansı olduğu kadar aynı zamanda erkeksi çizgiler kapsayan bu pabuçlardan en fazla kullanılacak modellerden biride; oxford pabuçlar olacak.

Maskülen görüntünün her zamankinden daha fazla öne çıkacağı bir yarıyıl yaşayacağız demek olası. Topuklu pabuçlarda dahi görülen maskülen ayrıntılar bayanların erkeksi çizgilerden destek olarak daha bayansı olmaya çalışmalarına imkân tanıyor. Metalik pabuçlar ilkbahar yaz sezonunda da en trend pabuç modellerinin başında yer alacak. Geçtiğimiz sezona göre daha az göze batsa da tutkunları yeni sezonda da metalik renkli kunduralarla şık olmayı muvaffak olacaklar. Özelliklede lame renkli metalik pabuçlar sık seçim edilen pabuç modellerinin başında yer alacak.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X