İlk Buluşma İçin Makyaj Teklifi
İlk görüşme herkes için çok ehemmiyetlidir. İlk görüşmede karşıda tarafta etkileyici bir izlenim vazgeçmeyi herkes ister. Siz de karşı tarafta unutulmayacak bir iz vazgeçmek istiyorsanız, makyajınızın yanılgısız ve doğal olması gerekiyor. Şayet ilk görüşmede iyi görünmek istiyorsanız öncelikle cilt pakliği ile cildinizi makyaja hazırlamalısınız.

İlk Buluşma İçin Makyaj Tüyoları:

Öncelikle suratınıza uygun surat arınma jeliyle cildinizi derinlemesine arının ardından cilt tipinize uygun tonikle cildinizi temizletin ve cildinizi ıslatın natürel göz etrafınızı ve dudaklarınızı ıslatmayı da unutmayın.
Cildinize uygun fondöteni uygulayın, cildinizi arındığınız için fondöteniniz daha kalıcı ve daha doğal bir görünüm sağlayacaktır.
Kaşlarınız natürellikten uzaklaşmayacak biçimde doldurun.
Dikkat dudaklarınızda olsun istiyorsanız, sizin cilt tonunuza yakışan kırmızı veya bordo bir dudak boyası kullanın. Cesur renkler olduğu için çok etkileyicidir. Yalnız dudak boyası tercihinde ıslak görünümde ki dudak boyasıları seçim etmek yerine mat renkler seçerseniz dudaklarınız dolgun görünecektir ve daha trend bir görünüm sağlarsınız.
Buharlı göz makyajı, sizi doruğa taşır. Anlamlı bakışlara sahip olmak için göz makyajınızı yaparken dikkat faktörüz gereken dudaklarınızın önüne geçmemesi.
Şeftali tonlarında allıkla hafif suratınıza renk verin ve akşam yemeği için hazırsınız. Doğal görünümünüzle dikkati üzerinize sürükleyeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X