İlk Buluşmalarda Ne Tür Bir Elbise?

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Bayanların ilk buluşmalar için elbise seçmeleri daha güçtür. Rastgele bir gün için dahi dolabın karşısında saatlerce süre tüketen bayanlar, ilk buluşmalarında daha şık olmak ismine mübalağalı tercihler yapıp kusur yapabilirler. İlk buluşma için daha şık olmak ve tesirli bir izlenim vermek istiyorsanız Bayanelbise.com editörlerinin vereceği ipuçlarından yararlanabilirsiniz.

İlk buluşmada nasıl bir civara gideceğinizden emin değilseniz, her civara geçim sağlayan giysiler giymeye itina gösterin. Şık bir giysi giyip kendinizi bowling salonunda bulabilirsiniz, aman dikkat! Ya da salaş bir tişört giyip şık bir lokantada yemek yemeniz garip olabilir. Bu sebeple şık bir jean pantolon ve bayan gömlek giyerek her civara rahatlıkla geçim sağlayabilirsiniz. Birkaç sezondur trend olan boyfriend jeanslerden de seçim ederek değişiklik yaratabileceğiniz bu günde, rahatlık kadar şıklığında ehemmiyetli olduğunu usunuzdan çıkarmayın. Bu stil jean parçalarla stilettolar ya da ankle bot seçim ederek kombininizi şıklaştırabileceğinizi de unutmayın! Özellikle yüksek topuklu pabuçlarla nasıl yürüyeceğinizi bilmiyorsanız kendinizi tehlikeye atmanıza hiç gerek yok. Topuklu kundura giyerek seksi olacağınızı düşünüyorsanız yanılıyor olabilirsiniz. Bunun için yüksek topuklu pabuçlar giyerek rahatsız sezmenize gerek yok. 6 ile 10 cm arasındaki topuk boyları rahat yürümeniz için ideal topuk boylarıdır…

ilk buluşma için teklifler

Elbiselerde kendinize has detaylar olmasına dikkat edin. Yakanıza küçük bir broş takabilir ya da konutta kendi yaptığınız bir aksesuarı giysinizin rastgele bir yerine iliştirebilirsiniz. Stilinizle uslarda yer edinebilmek için değişik olmanız gerektiğini unutmayın. Seksi olabilmek için küçük bir dekolte dahi size destek edebilir. Yapacağınız çekici bir makyaj ya da biçimi de sizi çekici bir bayan haline getirebilir. Kesinlikle topuklu kundura giymenize gerek yok. Aksine ilk buluşmalar için topuklu pabuçlar erkeklere itici gelebilir.

Bir önceki yazımız olan Dolby Tiyatrosunda Moda Geçidi Oldu! başlıklı makalemizde dolby modası ve dolby tiyatrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.