!İkonik Prenses’in Yaşamı Beyaz Perde’de!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Lady Diana’nın yaşamının son birkaç senesini mevzu alan Diana isimli filmden sonra, Hollywood bir başka ikonik prensesin yaşamını gündeme getiriyor…

Grace of Monaco/Monaco’nun Grace’i isimli film, bir trafik kazasında yaşamını kaybeden Hollywood’un zarafet simgeyi Grace Kelly’nin yaşamından bir kesit sunuyor. Film, son derece tanınmış ve galibiyetli bir oyuncuyken Monaco Prensi ile evlenerek kariyerini vazgeçmek zorunda kalan Kelly’nin yaşadığı psikolojik depresyonu mevzu alıyor.

Ülkemizde ocak ayında vizyona girecek film, daha şimdiden münazaraların merkezine oturdu. Prensesin çocukları, daha evvel sorguladıkları senaryoda yaptıkları düzenlemelerin dikkate alınmadığına dikkat sürükleyip filmi hakikatleri yansıtmamakla kabahatlerken, filmin üretimcileri, ‘Bu bir biyografik çalışma değil, yorum natürel ki olacak’ korunması getiriyorlar. Bir öbür müzakere mevzusu da prensesi Nicole Kidman’ın canlandırması… Bakalım Kidman, Grace Kelly’yi yansıtan bir prenses olmayı muvaffak olabilecek mi? Bilmek için Ocak ayı izlenecekler listenize ilave edin deriz!

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Giysileriyle İlgiyi Üzerine Çek! başlıklı makalemizde yeni sezon elbiseleri ve yeni sezon modası hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.