Bayanlar İçin En Fresh Yaz Parfümleri
Bayanlar tarafından hoş kokmak ve kokusuyla usta kalmak çok ehemmiyetlidir. Koku size özel olması ve derinize uyması gerekiyor. Yaz aylarında daha çok terlediğimiz için hijyene önemsemek gerekiyor.

Bazı insanlar kokularında ısrarcı olsalar da dört mevsim aynı kokuyu kullansalar da çoğu insanın yaz kış parfümleri ayrıdır kışın daha odunsu ve baharatlı ağır kokuları seçim ederler kalıcı olması için yazın fresh hafif kokuları kullanırlar.

Sateen.com Editörleri olarak sizin için yaz ayları süresince kullanabileceğiniz en trend kokuları bir araya getirdik.

Clinique Happy

Tüm kadınların alakasını sürükleyecek olan bu koku sevincinizi her zaman yerine getirecek. Sizi özel sezdirecek bu kokunun içinde sümbül ve mandalina ile beraber odunsu olan kokuların şahane karışımını sezeceksiniz. Koku size huzur verecek gün boyu etrafınızda çiçekler varmış gibi sezdirecek.

Dkny Be Delicious Apple

Sırçadan elma şişesinde egzotik meyveleri ve odunsu notaların bileşiminden ortaya çıkan baş döndürücü bir parfüm. Çağdaş, sofistike ve nazik bayanların hayat enerjisine enerji katıyor. Bu kokunun içindekiler salatalık, manolya, greyfurt; orta notalarda yeşil elma, menekşe, sümbülteber, gül, beyaz amber; alt notalarda kehribar, filika ağacı, odunsu akorlar.

Davidoff Cool Water

Derinizde eşsiz serinleticiliğini sezdiren bu kokunun içerisinde ananas, kavun, gül, yasemin, müge, filika ağacı ve frambuaz ile meyve ve çiçek karışımında alışılmadık bir koku.

Dolce Gabbana Light Blue

Çok hafif olmasının yanı gizeme bırakılmaz ve sansasyonel bir kokudur içerisinde sicilya limonunun canlılığı, yeşil elmanın mutluluğu, mavinin dürüstlüğü yer alıyor. Yaseminin yoğunluğu, bambunun tazeliği, beyaz güllerin sürükleyiciliği parfüme apayrı bir ruh katıyor. Dolce gabbana light blue sedir ağacının kişiliği, amberin dolgunluğu

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X