Her sezon yeni bir trend elde etmek için değişik cinste meyiller vardır. Her sezon giyimden, kundura, çanta, gözlük gibi aksesuarlarda yeni trendler oluşmaktadır. 2016-2017 saç trendleri hakkında trenleri topladık.

Bu Senenin Saç Renkleri:
Sarı Tonlar:
Küllü sarı tonları, platin sarılar ve çilek sarı tonları 2017’nin trend saç renkleri arasında yer almaktadır. Bu sezon altın sarı tonu parlak güneş ışığı rengi gibi tarzınıza geri dönüşüm yapmaktadır.

Kızıl Kestane Saç Tonları:
Kestane kızıl saç tonları bu sezon da yeniden karşımıza çıkmaktadır. Beyaz derililere çok yakışan kestane kızıl tonları ile aynı biçimde esmerler de bu kızıl tonları kullanabilirler.

Kahverengi Tonlar:
Kahverengi tonları beyaz derililerin seçim edebildiği gibi esmer derililer de kullanabilirler,

Siyah Saç:
Siyah saç tonları esmer derililerde hoş bir tesir yaratmaktadır.

Ombre Saç Trendi:
Ombre saç trendini son zamanlarda oldukça alaka gören bir saç tarzı olarak karşımıza çıkmaktadır. Hemen hemen herkeste sıklıkla görebileceğiniz bu saç trendi önümüzde ki sezonda trend olacaktır.

Güz-Kış Saç Trendleri
Düz Saç Trendi: Düz saç trendleriyle ister casual stilinize uygun ister fantezi görünümünüze hava katacak saç renkleri ile değişik bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Örgülü Saç Trendleri:
Senelerdir bırakılmayan örgü modelleri zaman zaman değişen trendlerle beraber günümüzde de tesirini hala sürdürmektedir. 2016-2017 Güz-Kış Fransız örgülerin rüzgârlarını göreceğiz. Siz de bu sezon örgüler ile sade, romantik bir görünüm tutabilirsiniz.

Uzun Saç Trendi:
2016-2017 Güz-Kış sezonunda belden alta kadar uzun sıhhatli saçlar, düz saçlar dikkatleri sürüklüyor.

Kıvırcık Saç Trendi:
İster uzun saç, ister kısa saçlara sahip olun hacimli saçlarla saçlarınızı şekillendirmeniz muhtemel.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X