Şimdi size bir gizem veriyoruz, öyle bir şey düşününki sizi her etrafta şıklaştıracak ve her türlü kombinasyonunuza uyacak bir parça. Bütün siz hayalini kurmaya başlamışken fazla derinlere dalmadan sizi elinizden yakalayıp çıkaran kruvaze ceketler her daim ve her sezonda hit parçalar olarak yaşamımıza dahil olup dolabımızda yer alıyor.
Bu hoş gizemi size verdikten sonra hitliğini neden gözettiğine dair söylememize geçelim, öncelikle göğüs altından çift taraftan verev inen kruvaze kesim ceketler düğmelendiği noktadan vücuda oturduğu için her daim slim fit bir görünüme tesir oluşturur ve fit durmanızı sağlar. Bunun yanı gizeme kalıp ve boy oranı ile bedeninize yakışacak bir parça olup tüm stil ve tarzlara uygunluk taşıyabilmektedir. Şöyle ki banal pantlon ve gömlek veya balıkçı yaka kazaklar ile şık bir etrafta size eşlik ederken aynı ürün jean ve salaş bir t-shirt ile hafta sonu şıklığınıza eşlik edebilmektedir. Dolası ile tercihlerinizi manipülasyonu becerebilen ender parçalar olarak size trend olma macerasında eşlik edebilmektedir.
Gelelim bu sezonda da trend olma yetisine nasıl sahip olduğuna, görsel olarak senelerden beridir yaşamımızda olan bu parçalar herşeyin olduğu gibi kendi tarihlerine sahip olup değişen şartlara ayak uyduran her sektör gibi kendilerini revize etmekte her sezon yeni halleri ile dolabımızda yerlerini almaktadırlar. Hatta ender trend olma özelliğini yitirmeyen parçalar arasındadırlar.
İmal biçimlerini araştırdığımızda ise kruvaze kesime en çok yakışacak kumaşlar genelde kaşeler olmakta fakat günümüzde her çeşit kumaştan imalleri sağlanmaktadır. Dört veya altı düğmeli modelleri ile de imalden çıkan kruvazeler siz şık beylerin seçimleri arasında yerlerini almaktadırlar.
Tüm bu ayrıntıların ışığında size göstermeye çalıştığımız kruvaze tesirlerini sizde bu sezon yapmış olduğunuz tercihler ile dolabınıza ekleyebilir ve günlük kombinasyonlarınızda kullanarak farklı bir duruş elde edebilirsiniz. Biz de bu süreçte sizin için yeni esin kaynakları bularak yaşamınıza tesirli sunumlar yapmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X