Hoş ve güzel bir görünüm cılız veya kilolu tüm bayanların sahip olmak istediği bir görüntüdür.

Kilolu bayanların sahip olmak istediği Kibar giysiler onların daha ince ve daha şık görünmesini sağlamaktadır.

İşte bu sebeple Sümay Moda ve fahrunnisa markası ile yapmış olduğumuz özel uyuşmalar sayesinde tüm marka ve modellerde 54 vücuda hatta bazı mahsullerde 58 vücuda kadar modelleri planlayarak kilolu bayanların da birbirinden şık tasarımlara üzerinde taşımalarını sağlıyoruz.

Güzel ve şık bir görünüm herkesin hakkı özellikle kilolu bayanların hatalı bölgelerinde daha hatasız hale getirebilmek için planlanmış olduğumuz büyük beden tasarımlar şıklığı zarafeti ve asaleti tüm bayanların yaşamasının sağlayacaktır. Yeşil, mavi, kırmızı ve bahar ağabeye çiçek desenleri bir hayli tasarım ile sizler de istediğiniz görünümden çok daha aşırısını elde edebilir, girdiğiniz her etrafta fark edilerek dikkatleri üzerinize sürükleyebilirsiniz. Kibar’te kombinleri uygun tasarımlar ile ideal bir görünüme sahip olabilmek oldukça basit… Planladığımız giysiler ve ağabeyeler üzerinize öyle yakışacak ki başlı başına şıklığı sizlere kazandıracak ve doğru değişler ile sezonun en trend görünümüne sahip olabilmeniz sağlanacaktır.

Sümay moda ve fahrunnisa markası olarak sizlere sağlamış olduğumuz tasarımlar arasında birbirinden şık mahsullerin yanında uygun maliyetler ve zengin alternatifler de yer almaktadır.

Her sezon olduğu gibi bu sezonda şıklığı ve hoşluğu birbirinden hoş kıyafetlerle reelleştirmek istiyorsanız vücudunuza ve beden yapınıza en uygun tasarımları sizlere sağlayan kibar online sitesi üzerinden Sümay moda ve fahrunnisa tasarımlarını araştırabilir, en şık ve en hoş tasarımları üzerinizde taşıyarak bu sezonun bırakılmaz kombinlerini üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Şıklık ve zerafet denildiğinde sizlere zengin alternatifler sağlayan online sitesi büyük vücutta da bırakılmazınız haline gelecek.Bütün Büyük Beden Modellerimizi araştırmak için TIK TIK..

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X