Hande Akgün’nün İstanbul Ataköy’de bulunan Hande Akgün Beauty Studio Güzellik Merkezi


Hande Akgün’nin yiğit ve şık tarzı Hande Akgün senelerden beri hem ticareti hem de şıklığı ile istanbul gündeminden düşmeyen bir star. Giyimi ve tarzıyla dikkatleri üzerine sürüklemeyi muvaffak olan şöhretli yıldız elegan duruşuyla erkekleri olduğu kadar bayanları da kendine hayran vazgeçiyor.

Hande Akgün parmak ısırtan tarzında çağdaş parçalarla normal parçaları birleştirerek kendine has bir stil yarattığını ifade ediyor. Daha Öncekinden olsa ters olmaya çalışırdım diyen şöhretli yıldız; şimdilerde kadınsı ve maskülen stilleri bir arada kullanarak bayansı duruşunu daha fazla öne çıkardığını ifade ediyor.

Hoş yıldız özel gecelere katılacaksa modayı ve trendleri çok takmadığını söyleyerek tarzındaki gizemlerini tek tek ortaya döktü. Bir davete katılacağı zaman asimetrik ayrıntılardan da yararlandığını belirten yıldız, modayı kendi bedenime göre tanımlayıp giyiniyorum diyerek hoş görünmesinin sırlarına söyledi. Fit bedeninin gizemini spor olarak gösteren Hande Akgün Beauty Studio; beden için emek tüketmek gerek biz yalnızca askıyız. Üzerimizde şekillenen giysiler askıya ne kadar iyi oturduğu ile alakalı diyerek bedenine verdiği ehemmiyeti açıkladı.

Hande Akgün’nin yiğit ve şık tarzı

Hoşlanarak kullandığı tarzın kalem etek ve dökümlü bluzlar olduğunu söyleyen Hande Akgün Beauty Studio; dar giyinmeyi beğeniyorum bedenime yakıştığı için daha fit görünmemi sağlıyor diyerek tarzı hakkında ipuçları verdi. Yevmiye yaşamda bile stiletto kundura giymeyi sevdiğini söyleyen hoş yıldız stilettolarından kopamıyor.

Dünyadaki moda akımlarını hoşlanarak takip ettiğini söyleyen şöhretli yıldız; Lady Gaga’nın stilini çok hoşlandığını ifade etti. Kalıpların dışına çıkarak bir şeyler yapan insanları çok yiğit ve galibiyetli bulduğunu ifade etti. Bazı koleksiyonların minik parçalarını üzerinde kullanmayı sevdiğini söyleyen Hande Akgün Beauty Studio; dışa vurulmuş tarzların kimilerini kendime misal alıyorum ve kombinlerimde esin alarak giyiniyorum diyerek dünya modası hakkında da fikirlerini dile getirdi.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X