Hande Ataizi’nin Stili Göz Kamaştırıyor!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Hande Ataizi’nin Yiğit ve Şık Tarzı
Hande Ataizi’nin yiğit ve şık tarzıHande Ataizi senelerden beri hem oyunculuğu hem de şıklığı ile magazin gündeminden düşmeyen bir star. Giyimi ve tarzıyla dikkatleri üzerine sürüklemeyi muvaffak olan şöhretli yıldız elegan duruşuyla erkekleri olduğu kadar bayanları da kendine hayran vazgeçiyor.

Hande Ataizi parmak ısırtan tarzında çağdaş parçalarla normal parçaları birleştirerek kendine has bir stil yarattığını ifade ediyor. Daha Öncekinden olsa ters olmaya çalışırdım diyen şöhretli yıldız; şimdilerde kadınsı ve maskülen stilleri bir arada kullanarak bayansı duruşunu daha fazla öne çıkardığını ifade ediyor.

Hoş yıldız özel gecelere katılacaksa modayı ve trendleri çok takmadığını söyleyerek tarzındaki gizemlerini tek tek ortaya döktü. Bir davete katılacağı zaman asimetrik ayrıntılardan da yararlandığını belirten yıldız, modayı kendi bedenime göre tanımlayıp giyiniyorum diyerek hoş görünmesinin sırlarına söyledi. Fit bedeninin gizemini spor olarak gösteren Ataizi; beden için emek tüketmek gerek biz yalnızca askıyız. Üzerimizde şekillenen giysiler askıya ne kadar iyi oturduğu ile alakalı diyerek bedenine verdiği ehemmiyeti açıkladı.

Hande Ataizi’nin yiğit ve şık tarzı

Hoşlanarak kullandığı tarzın kalem etek ve dökümlü bluzlar olduğunu söyleyen Ataizi; dar giyinmeyi beğeniyorum bedenime yakıştığı için daha fit görünmemi sağlıyor diyerek tarzı hakkında ipuçları verdi. Yevmiye yaşamda bile stiletto kundura giymeyi sevdiğini söyleyen hoş yıldız stilettolarından kopamıyor.

Dünyadaki moda akımlarını hoşlanarak takip ettiğini söyleyen şöhretli yıldız; Lady Gaga’nın stilini çok hoşlandığını ifade etti. Kalıpların dışına çıkarak bir şeyler yapan insanları çok yiğit ve galibiyetli bulduğunu ifade etti. Bazı koleksiyonların minik parçalarını üzerinde kullanmayı sevdiğini söyleyen Ataizi; dışa vurulmuş tarzların kimilerini kendime misal alıyorum ve kombinlerimde esin alarak giyiniyorum diyerek dünya modası hakkında da fikirlerini dile getirdi.

Eşiyle de her zaman geçimli giyindiklerini gördüğümüz çift, nesnellere göz kırpıyor!

Bir önceki yazımız olan Dolby Tiyatrosunda Moda Geçidi Oldu! başlıklı makalemizde dolby modası ve dolby tiyatrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.