Fırsat Giyim

2015 yılında kurulan Fırsat Giyim; bir bayanın tüm ihtiyaçlarını günün moda akımlarına uygun bir şekilde; özgün tasarımlarla, iyi kalite ve mümkün oldukça iyi fiyatla , tek bir çatı altında sunmayı kendine hedef seçmiştir. Fırsat Giyim 220 yılında mağazalaşmaya başlayarak, bugün itibariyle mağazamızda  her sezon  özel ürünü tüketicilerine sunmaktadır. Ayrıca tüm yurda kargo ile size en yakın yerdedir. Fırsat Giyim yalnız Türkiye’de değil Dünyada değişen moda tercihlerinde kendi alanında trend belirleyicisi olarak öncü rol üstlenmektedir.

Konsept
Fırsat Giyim yıllardır tüketicilerin taleplerini dikkate alarak oluşturduğu çizgisi dahilinde, günlük kıyafetten abiye giyime , bluzdan pardesüye bir bayanın tüm giyim ihtiyacını karşılayacak çeşitte ürün satmaktadır.

Takım Olma
Fırsat Giyim’in önem gösterdiği konulardan biri de takım ruhuyla beraber genel Fırsat Giyim konseptini benimseyen ekibimiz tasarımdan üretime, satıştan sevkiyata tamamen müşteri odaklı olarak çalışmaktadır.

Fırsat Giyim Mağazası
220 yılında başlanan mağazalaşma sürecinde, tek tip standart dekorasyona sahip, tüm ürünlerin müşteri tercihlerini ve seçim sürecini kolaylaştıracak şekilde sergilendiği , alışverişin keyifli bir yolculuk tadında gerçekleştiği mağazalar oluşturmak hedeflenmiştir.

X