Cumartesi günü dostlarınızla acil bir tasarı yapıp dışarı çıkmaya karar verdiniz. Fakat üzerinize giyeceğiniz hiçbir şey bulamıyorsunuz. Cumartesi gecenizi kurtarabilecek parçaları Sateen Editörleri olarak hazırladık.

Basic bir tişört giyecekseniz fakat onu nasıl daha azametli bir şekle sokacağınızı öğrenmiyorsanız; büyük ve taşlı kolyeler ilk kurtarıcınız olacaktır. Büyük kolyeler kolay bir elbiseyi dahi gözalıcı bir hale getirir. Tişörtün üzerine büyük ve taşlı kolyenizi takın ve birden nasıl değiştiğinize bakın. Jean pantolon üzerine basic bir tişört giyebilir, tişörtün üzerine ise büyük bir kolye takabilirsiniz. Cumartesi gecesi için hazır hale geldiniz dahi.

Farklı bir bluz havanızı bir anda değiştirebilir. Farklı bluzunuzu dikkat çekici bir renkle birleştirerek eğelenceye gidebilirsiniz. Özellikle de asimetrik kesim bluzleri seçim edin. Alt kısma daha serinkanlı parçalar giyerek Cumartesi gecesi şıklığını tutabilirsiniz.

Şıklığın bazen çok ufak detaylarda olduğunu unutmayın. Mini siyah bir giysi giydiniz fakat modeli son derece kolay. Kolay mini giysinizi gözalıcı hale getirmek için; taşlı ve incili bir çantayı elinize alabilirsiniz. Birden tam havanız değişecektir.

Bayan Aksesuarlar elbiselerinizi ve duruşunuzu bir anda değiştirir. Bunun için büyük küpelerden de faydalanabilirsiniz. Büyük ve dikkat çekici küpe taktığınızda saçlarınızı toplamayı ya da topuz yapmayı unutmayın. Küpelerinizin görsel şöleni daha şık görünmenizi sağlayacaktır.

Her ne olursa olsun değişik bir modelde topuklu kundura edinmeyi unutmayın. Bu nazik pabucu her yerde kurtarıcı olarak giyebilirsiniz. Acil tasarı yaparak dışarı çıkmaya karar verdiğinizde bu değişik kundura tam sürükleyiciliğinizi ortaya çıkaracaktır.

Anahtar parçaları kullanırken üzerinizde tek bir star parça olmasına itina gösterin. En ufak bir ayrıntı dahi sizi şık gösterecektir. Önerdiğimiz anahtar parçaların hepsini bir arada kullanmayın. Bir arada kullandığınız göz akdikeni parçalar dikkatin bölmesine neden olarak sürükleyiciliğinizi arka tasarıya iter.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X