Gün dönümü gibi mevsim geçişleri artık anlık coşkuya kapılıp yaşatıyor renklerini insanlara, her tonu farklı bir duruş katıyor günlük hayata yeni sezon, yeni emek, yeni hayaller, yeni tehlike her zaman yaşamımızda hoşlukları ile birlikte yeni bir soluk getiriyor…
Böyle hoş dönümlerin hoş hatıraları olmalı diyerek yeni atılan adımların çektiği macerada geleceğin getirilerini meraklı bekleyişler içerisinde yeni koleksiyonumuzun bahar ve kış şerbetini sunuyor nabzınıza. Hayalleriniz, görselleriniz ve cesaretiniz ile birleştiği, attığınız adım ile oluşturacağınız kimliği ve yeni stilinizi çıkarıyor ortaya.
Yeni sezonun erkek giyim- kuşam alanına getirilerini ve bizim sunduğumuz koleksiyonumuz ile beraber araştıracağım yeni trendler stilinizde yol bulmasını umut etmekteyiz. Özellikle son zamanların negatif getirileri arasında olan tek tipleşen insan hayatına azıcık realist ve farkındalık yaratacak koleksiyonumuz ‘geleceğe adım’ konsepti ile buluşuyor…
Azıcık yeni soluk, azıcık yeni coşku ve siz de farklılıklar oluşturacak yeni bir adım ile yeni sezonu karşılamanıza destekçi olacak koleksiyon, kendi kimliğinizi etrafınıza moda alanı ile nasıl gösterebileceğinizin yolunu sunuyor. Sizin de kendi kişiliğinize uygun parçaları bulacağınız koleksiyon farklı tecrübeler elde edeceğiniz bir süreçten geçirerek sizi daha cesaretli adımlar atmanıza neden olacak.
Sezonun başlıca parçaları arasında koleksiyonda yer eden üç parçadan oluşan yelekli takım elbiseler ön sırada yerlerini alırken kışa doğru sizi şıklık yarışına sokacak uzun paltolarımız ve kısa casual ceket montlarımız kendinize yeni kimlik edinmenizi sağlayacak.
Her mevsime uygun kullanışlı renk kartelasına sahip desenlerin de buluştuğu koleksiyonda kombinlenen parçaların doğru ayrıntılar ile size ve şıklığınıza eşlik edecek, yeni bir tecrübenin üzerinizde vazgeçeceği ışıltıya egemen olmanıza imkân sağlayacaktır. Bu ayrıntıların ışığında size doğru adım attıracağını umduğumuz koleksiyonumuz tek tipleşen cemiyet algısından azıcık da sıyrılmanızı sağlayarak kendi kimlik yaradılışınızda ki yolculuğunuzda etrafınıza vereceğiniz enerjiye eşlik edecektir.
Küçük bir adımın ve geleceğin getirilerini merak eden siz beyler cesaretlerinizi alın ve başlayın! Rahat ve şık bir güz kış geçirmeniz için WESSI size sunduğu koleksiyonu ile hazır…
Geleceğe adım atın.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X