Trend Alarmı: Gözlüklerinizi Takmayı Unutmayın!

Gucci’nin kreatif direktörü Alessandro Michele, Gucci defilesinde öyle bir hareket yaptı ki, 2016 Kış sezonuna bomba gibi düştü! Gucci’nin 2016 İlkbahar/Yaz defilesinde kullandığı gözlükler defileden sonra anında trend olmaya başladı! Şanlı modellerden tutun, bloggerlara kadar herkes gözlükle dışarı çıkar oldu.

GUCCI

GUCCI

GUCCI
2016 İlkbahar/Yaz defilesinde Alessandro Michele Gucci’nin hudutlarını zorlayan bir koleksiyon hazırladı. saydam ve gerçeküstü tasarımlarının alkış topladığı defilede bir ayrıntı gözlerden kaçmadı! GÖZLÜKLER… Vintage yeller taşıyan gözlükler sanki anneanne ya da babaanne dolaplarından çıkmış gibiydi. Modaya güzergah veren ve Kendall Jenner, Imaan Hammam, Hailey Baldwin gibi adların da sosyal medyada bu stil gözlüklerle resimler paylaşmaları bu akımı başlatan hareket oldu. Cadde modası resimlerinde de sıkça karşımıza çıkan bu anneanne gözlüklerinden süre geçmeden sizlerde edinin deriz. Çünkü önümüzdeki aylarda popülaritesi giderek çoğalacak!

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X