Trend Alarmı: Gladyatör Sandaletler

Gladyatör Sandalet tarzı geri döndü. Gladyatör sandaletler hem şık hem de rahat oluşu ile bu senenin trendleri arasında yerini almıştır. Gladyatör modeller sade ve dikkat çekici oluşu ile cezbedici olmuştur. Bu sezon gladyatör modelleri eskiki senelerde olan tasarımlara göre daha büyük ve etkileyicidir. Gladyatör sandaletlerin bağcıkları daha yüksek ve kalın ve geçmiş senelerdeki modellerine göre daha yiğit olmaktadır. Özellikle gladyatör sandaletleri uzun derin yırtmaçlı kıyafet ve eteklerle kombinleyerek sansasyonel bir görünüm elde edebilirsiniz. Gladyatör sandaletleri kısa Culotte Pantolon ve midi etekler ile de bitirebilirsiniz. Gladyatör sandaletleri daha evvelleri varsayım edemediğiniz ancak bu sezon daha da fark yaratan sansasyonel kombinler arasında yer almaktadır. Gladyatör sandaletleri ayrıca mini etekler, kısa şortlar, giysiler ile bu yaz sahillerinde de hit parçalar arasında yer alacaktır. Her bütçeye uygun olarak bulabileceğiniz gladyatör sandaletler mağazalarda yer almaya başlamıştır.

Gladyatör Sandaletlerin Kullanımı
Yaz sezonu gelince sandaletler de dolaplarda yerini almaktadır. Bu yaz gördüğümüz sandaletler stil olarak roma imparatorluğu yarıyılından kalma izlenimi yaratmaktadır. Gladyatör sandaletler eskiki senelerde de kullanılmasına karşın seneler geçtikçe popülaritesi çoğalmıştır. Roma zamanlarından kalma sandaletler hem şık ve hem de rahat oluşuyla seçim edilmektedir.

Kısa Bacaklar İçin Seçimler:
Gladyatör sandaletleri kullanmadan evvel ilk öncelikle bacak boyunuzu dikkate alarak kullanmanız gerekmektedir. Gladyatör sandaletler bacak boyunuzun yarısını kapladığından dolayı boyunuzun daha da kısa görünmesini sağlayacaktır. Bu gidişatta gladyatör sandaletleri kullanmak istiyorsanız kısa olanları seçim edebilirsiniz.

Bacak Boyunuzu Uzatmak İçin
Gladyatör sandaletleri seçim ederken bacak boyunuzu uzun gösterecek modeller seçim etmek istiyorsanız sarih renkli olanları deri renginize yakın renkler seçim edebilirsiniz. Salaş bir tesir yaratmak istiyorsanız uzun yırtmaçlı giysilerle kombinleyebilirsiniz.
Gladyatör sandaletleri kullanırken bohem bir tesir yaratmak istiyorsanız omzu düşük üst parçalar ve büyük şapkalar kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X