Gizlilik Kullanım Şartları

Firsat Giyim ücretsiz bir platform olup indirim, promosyon ve kampanyalar hakkında bilgi veren bir servistir.

Fırsat giyim’in yayınladığı indirim/kampanya/promosyon’ları markaların kendi yayınları üzerinden yada direk kendilerinden alarak sizlere iletmek ile sorumludur.

Bu yüzden markaların tarafımıza verdiği bilgilerde ki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan alışverişler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan bununla birlikte her ne şekil olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü maddi ve manevi zararlardan firsatgiyim.com sorumlu tutulamaz.

Firsatgiyim.com‘da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara ait olup markalar istediği zaman bunu haber vermeden fiyatı değiştirebilir ve indirim/kampanya/promosyon ‘ları sonlandırabilir.

FIRSAT GİYİM ŞARTLAR & KOŞULLAR

firsatgiyim.com Türkiye bulunan markaların fırsat ürünlerini sizler için birleştiren sitedir Fırsatlar Sitemize Hoşgeldiniz. Site’de mevcut olan içerik ve hizmetleri size Gizlilik Politikası ile Site üzerinde bulabileceğiniz ve tamamı işbu hüküm ve şartların bir parçası kabul edilen ve bunlara dahil olan bazı işlevler, özellikler veya promosyonlar ile müşteri hizmetleri ile bağlantılı diğer şartlar ve koşullar ve politikalara tabi olarak sağlamaktadır (birlikte “ Şartlar”).

1. Gizlilik

Gizlilik uygulamalarımızı anlayabilmek için lütfen Gizlilik Politikası’nı inceleyeniz: HTTPS://www.firsatgiyim.com/

2. Satın Almayla İlgili Politikalar

Size sağladığımız tüm ürün ve hizmetler sadece kişisel kullanım içindir. Asla bir ürünü veya hizmeti veya yeniden satamazsınız (deneme ürünleri de dahil). Bu siteden yapılan siparişlerle ilgili ek politikalara GÖZ ATIN (sipariş işlenmesi, gönderi ve teslimat, iade ve değişim gibi).

3. Bilgilerin Doğruluğu

Site’de ürünlerimizi tarif ederken mümkün olduğunca doğru olmaya çalışıyoruz; ancak, tabi olunan hukuk tarafından müsaade edildiği ölçüde, ürün tarifleri, renkleri, bilgileri veya Site’de yer alan diğer içeriklerin doğru, tam, güvenilir, güncel ve hatasız olmadığını garanti etmiyoruz.

4. Fikir Hakları

Markalar, logolar, hizmet markaları, metinler, grafikler, logolar, buton ikonları, resimler, ses klipleri, veri derlemeleri ve yazılımlar ve bunların derleme ve düzenlemeleri de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Site’de yer alan tüm bilgi ve içerikler ve bunların “görüntü ve hissiyatı” (birlikte “İçerik”) M∙A∙C Türkiye’nin, bağlı kişilerimiz, ortaklarımız veya lisans verenlerimizin mülkiyetinde olup, bunlar, telif hakları ve markalara ilişkin kanunlar da dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri kanunları ve uluslararası kanunlar tarafından korunmaktadır.

Sınırlı lisanslarda belirtilen veya tabi olunan hukuk çerçevesinde gerekli olan haller dışında, ne İçerik ne de Site’nin herhangi bir kısmı, kısmen veya tamamen, açık ön yazılı rızamız olmadan herhangi bir amaç için kullanılamaz, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, satılamaz, yeniden satılamaz, erişim sağlanamaz, değiştirilemez veya başkaca bir şekilde istifade edilemez.

5. Sınırlı Lisanslar

Size, Site’ye erişmeniz ve Site’yi kişisel amaçlarla kullanmanız için sınırlı, geri dönülebilir ve münhasır olmayan bir lisans veriyoruz. Bu sınırlı lisans: (a) Site’yi veya herhangi bir parçasını kapatmak için çerçeveleme veya çerçeveleme teknikleri kullanma; (b) Site’yi veya herhangi bir ve/veya bütün İçerik’i yeniden yayınlama, yeniden dağıtma, iletme, satma, lisans verme veya indirme (ön belleğe alma veya Site’yi görüntülemek için gerekli olan haller dışında); (c) Site’yi veya herhangi bir ve/veya bütün İçerik’i kişisel kullanım dışında herhangi bir şekilde kullanma; (d) Site’yi veya herhangi bir ve/veya bütün İçerik’i değiştirme, ters mühendisliğe tabi tutma veya bunlara dayanan herhangi bir türev iş yaratma; (e) kendiniz veya herhangi bir taraf yararına hesap bilgilerini toplama; (f) herhangi bir meta tag’leri veya herhangi bir ve/veya bütün İçerik’i kullanan herhangi başkaca “gizli metni” kullanma; veya (g) yazılım robotları, örümcekler, ağ gezginleri veya benzeri veri toparlama ve ayrıştırma araçlarını kullanma veya altyapımıza makul olmayan bir külfet yaratabilecek veya yükleyebilecek herhangi başkaca bir işlem yapma haklarını kapsamaz. Site’deki veya Site’ye konulan veya Site’de yer alan tüm tescilli bildirimlerini değiştirmeden tutmalısınız.

6. Zorunluluk ve Sorumluluklarınız

Site’ye erişim veya Site’nin kullanımında, işbu Hüküm ve Şartlar’a ve erişim ve kullanıma ilişkin olarak Site’de yayınlanan özel uyarı ve talimatlara uyacaksınız. Her zaman hukuk, örf adet ve iyi niyet çerçevesinde hareket edeceksiniz. Site’de veya herhangi bir İçerik’te veya Site’de görünebilen hizmetlerde herhangi bir değişiklik veya tadilat yapamaz ve Site’nin bütünlüğüne ve işleyişine herhangi bir şekilde zarar veremezsiniz. İşbu Hüküm ve Şartlar’ın herhangi başkaca bir hükmünün genelliğine sınırlama getirmeksizin, işbu Hüküm ve Şartlar’da belirtilen yükümlülüklerinizden herhangi birisi bakımından ihmal ile veya kasten temerrüde düşmeniz halinde, bunun M∙A∙C Türkiye’ye, bağlı kişileri, ortakları veya lisans verenlerine karşı sebep olabileceği tüm zarar ve ziyanlardan sorumlu olacaksınız.

7. Hesabınız

Bizim sitemize kaydolmayı tercih edebilirsiniz. Kayıt Eğer olursanız hesabınız için bir email adresi ve bir şifreniz olacaktır. Hesabınızın, kullanıcı adınızın ve şifrenizin gizliliğini korumakla siz yükümlüsünüz.
FIRSAT GIYIM’in kendi haklarını korumak adına,hizmet etmeyi reddetmek ve /veya hesapları kullanıcıları tarafından şart ve koşullara uyulmadığında veya isteğe bağlı olarak sonlandırmak tüzel haklarına sahibiz.

8. Üçüncü Parti Bağlantılar

Herhangi bir web sitesi dışındaki sayfaların içeriğinden veya Site’ye veya Site’den bağlantılı olan herhangi başkaca web sitelerinden sorumlu değiliz. Site’de görünen bağlantılar yalnızca kolaylık sağlama amaçlı olup, bunlar, bizim veya bağlı kişilerimiz veya ortaklarımızın atıf yapılan içeriği, ürünü, hizmeti veya tedarikçiye yönelik bir desteği değildir. Web sitesi dışındaki herhangi bir sayfadan veya diğer web sitelerinden veya sitelerine yaptığınız bağlantıların riski tamamen size aittir. Bunları incelemekten veya değerlendirmekten hiçbir şekilde sorumlu değiliz, ve Site’ye veya Site’den web sitesi dışındaki sayfalara veya diğer web sitelerine sağlanan bağlantıların tekliflerini garanti etmiyoruz veya bunların gizlilik politikaları ve hüküm ve şartları da dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, söz konusu sayfaların ve web sitelerinin işlemleri, içeriği, ürünleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük almıyoruz. Ziyaret ettiğiniz tüm web sitesi dışındaki sayfaların ve diğer web sitelerinin hüküm ve şartları ve gizlilik politikalarını dikkatlice incelemelisiniz.

9. Özel Vasıflar, İşlevler ve Olaylar

Bu Site (a) işbu Hüküm ve Şartlar’a ek veya bunların yerine geçecek kullanım şartları, kurallar ve/veya politikalara tabi olabilecek; ve (b) tarafımızca veya üçüncü kişilerce sunulabilecek olan bazı özel vasıflar ve işlevler veya olaylar (yarışmalar, çekilişler veya diğer teklifler gibi) sunabilir. Böyle bir durumda, sizlere bunları bildireceğiz ve bu tekliflerden yararlanmayı seçtiğiniz takdirde, söz konusu teklifleri kullanımınızın söz konusu ek veya ayrı kullanım şartlarına, kurallara ve/veya politikalara tabi olmasını kabul etmiş olacaksınız.

10. Beyan ve Taahütler; Sınırlı Sorumluluk

BU SİTE “OLDUĞU GİBİ” SUNULMAKTADIR. İŞBU HÜKÜM VE ŞARTLAR VEYA SİTE İLE BAĞLANTILI OLARAK, SÖZ KONUSU BEYAN VE GARANTİLERİN HUKUKEN HARİÇ TUTULABİLİR BEYAN VE GARANTİLER OLMADIĞI HALLER DIŞINDA, TİCARİ ELVERİŞLİLİK, İHLAL BULUNMAMASI VEYA BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK DA DAHİL OLMAK VE FAKAT BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE, HER NE OLURSA OLSUN HERHANGİ BİR TÜRDEN HİÇ BİR AÇIK VEYA ZIMNİ BEYAN VEYA GARANTİDE BULUNMAMAKTAYIZ.

TABİ OLUNAN HUKUK ÇERÇEVESİNDE MÜSAADE EDİLEN EN GENİŞ ÖLÇÜDE, HERHANGİ BİR DURUMDA, HERHANGİ BİR (a) İŞTE MEYDANA GELEN AKSAKLIK; (b) SİTEYE ERİŞİMDEKİ GECİKMELER VEYA ERİŞİMDEKİ AKSAKLIKLAR; (c) VERİLERİN TESLİM EDİLMEMESİ, YANLIŞ TESLİM EDİLMESİ, BUNLARDAKİ YOLSUZLUK, TAHRİP VEYA BAŞKACA BİR DEĞİŞİKLİK; (d) SİTE’DEKİ WEB SİTESİ DIŞINDAKİ BAĞLANTILAR İLE YAPILAN MUAMELELER VEYA BUNLARIN VARLIĞI NETİCESİNDE KATLANILAN HERHANGİ BİR TÜRDEN BİR ZARAR VEYA ZİYAN; (e) ÜÇÜNCÜ KİŞİLERİN WEB SİTELERİNE VEYA WEB SİTELERİNDEN SAĞLANAN HİPER BAĞLAR ESNASINDA OLANLAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE SİTE’NİN KULLANIMI İLE BAĞLANTILI OLARAK MEYDANA GELEBİLECEK BİLGİSAYAR VİRÜSLERİ, SİSTEM ARIZALARI VEYA BOZUKLUKLARI; (f) İÇERİKTEKİ HERHANGİ BİR YANLIŞLIK VEYA EKSİKLİK; VEYA (g) MAKUL KONTROLÜMÜZ DIŞINDAKİ OLAYLARDAN SORUMLU VEYA YÜKÜMLÜ OLMAYACAĞIMIZI (İSTER SÖZLEŞME, İSTER HAKSIZ FİİL (İHMAL DAHİL) İSTER BAŞKACA BİR ÇERÇEVEDE) KABUL EDİYORSUNUZ.

AYRICA, HUKUK ÇERÇEVESİNDE MÜSAADE EDİLEN EN GENİŞ ÖLÇÜDE, İŞLEMİN ŞEKLİNE BAKILMAKSIZIN, İSTER SÖZLEŞME, İSTER HAKSIZ FİİL (İHMAL DE DAHİL) VEYA BAŞKACA BİR ÇERÇEVEDE VE SÖZ KONUSU ZARAR İHTİMALİ HAKKINDA TARAFIMIZA GÖRÜŞ BİLDİRİLMİŞ OLSA DAHİ, SİTE’YE VEYA SİTE’Yİ KULLANIMINIZA İLİŞKİN HERHANGİ BİR TÜRDEN HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, ÖZEL, CEZAİ, ARIZİ VEYA NETİCESEL ZARARLARDAN (KAR KAYIPLARI DA DAHİL) DA SORUMLU OLMAYACAĞIZ VE HİÇBİR DURUMDA AZAMİ TOPLAM SORUMLULUĞUMUZ YÜZ BİN DOLARI (100.000 $) VEYA BU TUTARIN YEREL PARA BİRİMİ CİNSİNDEN KARŞILIĞINI AŞMAYACAKTIR.

SİTE’NİN KULLANIMI VEYA İŞBU HÜKÜM VE ŞARTLAR’DAN KAYNAKLANAN VEYA BUNLARLA İLGİLİ HİÇBİR İDDİA VEYA DAVANIN, SÖZ KONUSU İDDİA VEYA DAVA SEBEBİNİN ORTAYA ÇIKMASINDAN İTİBAREN BİR (1) YIL SONRA İLERİ SÜRÜLEMEYECEĞİNİ KABUL EDİYORSUNUZ.

11. Kullanıcı İçeriği

Bir veri, metin, yazılım, müzik, ses, fotoğraf, grafik, görüntü, video, mesaj veya başkaca malzemeleri ilettiğinizde, yüklediğinizde, yayınladığınızda, e-posta ile gönderdiğinizde veya başkaca bir şekilde Site’de sağladığınızda (“Kullanıcı İçeriği”), söz konusu Kullanıcı İçeriği’nden tamamen sorumlu olursunuz. Söz konusu Kullanıcı İçeriği Madde 10 hiper bağ çerçevesinde bir Sunum teşkil eder. Bu, bizim değil, tüm üçüncü kişilerin Site’de yayınladıkları tüm Kullanıcı İçeriği’nden tamamen sorumlu olduğu anlamına gelir. (a) Hukuka aykırı, zararlı, tehdit, istismar, taciz, işkence edici, aşağılayıcı, terbiyesiz, müstehcen, hakaret edici, başkalarının gizliliğine müdahale eden, nefret dolu veya ırk ve etnik köken açısından veya başkaca bir şekilde sakıncalı olan; (b) herhangi bir kanun çerçevesinde veya sözleşme veya vekalet ilişkileri çerçevesinde verme yetkisini haiz olmadığınız; (c) yanlış, hatalı veya yanıltıcı olduğunu bildiğiniz; (d) herhangi bir üçüncü kişi tarafından karşılığında tazmin edildiğiniz veya herhangi bir karşılık verildiğiniz; veya (e) herhangi bir tarafın herhangi bir patent, marka, ticari sır, telif hakkı veya başkaca tescilli haklarını ihlal eden Kullanıcı İçeriği’nin iletilmesi, yüklenmesi, yayınlanması, e-posta ile gönderilmesi veya başkaca bir şekilde Site’ye sağlanması ile iştigal etmeyeceğinizi veya başkalarının bunlarla iştigal etmesine destek olmayacağınızı veya teşvik etmeyeceğinizi kabul ediyorsunuz. Ayrıca, zincir mektuplar, toplu postalar veya herhangi bir türden “spam” de dahil olmak üzere herhangi bir yazılım virüsü, talep edilmeyen veya izin verilmeyen reklam, istek veya promosyon malzemesini iletmemeyi, yüklememeyi, yayınlamamayı, e-posta ile göndermemeyi veya başkaca bir şekilde sağlamamayı da kabul ediyorsunuz. Ayrıca, (i) herhangi bir kişi veya kuruluşu taklit etmemeyi veya herhangi bir kişi veya kuruluşla bağlantınızı yanlış bir şekilde beyan etmemeyi veya başkaca bir şekilde yanlış tanıtmamayı; (ii) herhangi bir şekilde küçüklere zarar verilmesi de dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü kişiyi, başkasının taciz edilmesinin savunulması da dahil olmak üzere, “gizlice takip etmemeyi” veya başkaca bir şekilde taciz etmemeyi; (iii) herhangi bir Kullanıcı İçeriği’nin menşeini saklamak için üstbilgileri taklit etmemeyi veya tanımlayıcıları başkaca bir şekilde manipüle etmemeyi; (iv) kasten veya kasıtsız olarak herhangi bir tabi olunan yerel, eyalet, ulusal veya uluslararası kanunu ihlal etmemeyi; veya (v) diğer kullanıcılar hakkında kişisel kimlik bilgilerini toplamamayı veya depolamamayı da kabul ediyorsunuz.

Site’ye iletilen veya Site’ye konulan Kullanıcı İçeriği’ni desteklemiyoruz veya kontrol etmiyoruz, ve bu nedenle, Kullanıcı İçeriği’nin doğruluğunu, bütünlüğünü veya kalitesini garanti etmiyoruz. Site’yi kullanarak, size saldırgan, uygunsuz veya sakıncalı gelebilecek Kullanıcı İçeriği’ne maruz kalabileceğinizi anlıyorsunuz. Hiçbir durumda, herhangi bir Kullanıcı İçeriği’ndeki herhangi bir hata veya eksiklik veya iletilen, yüklenen, yayınlanan, e-posta ile gönderilen veya Site aracılığıyla başkaca bir şekilde sağlanan herhangi bir Kullanıcı İçeriği’nin kullanımı neticesinde tarafınızca katlanılan herhangi bir türden zarar veya ziyan da dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir Kullanıcı İçeriği’nin herhangi bir şekilde kullanımından sorumlu olmayacağız.

Münhasıran kendi takdirimiz doğrultusunda, herhangi bir Kullanıcı İçeriği’ni yayınlamayı reddetme veya kaldırma hakkını (ancak yükümlülüğünü değil) haiz olduğumuzu ve herhangi bir Kullanıcı İçeriği’ni değiştirme, sıkıştırma veya silme hakkını saklı tuttuğumuzu tasdik ediyorsunuz. Yukarıdaki hükmün veya işbu Hüküm ve Şartlar’ın herhangi başka bir hükmünün genelliğine sınırlama getirmeksizin, işbu Hüküm ve Şartlar’ı ihlal eden veya başkaca bir şekilde sakıncalı olan herhangi bir Kullanıcı İçeriği’ni kaldırma hakkına sahip bulunuyoruz ve işbu Hüküm ve Şartları ihlal eden veya başkalarının haklarını zedeleyen herhangi bir kullanıcıya ön bildirimde bulunmaksızın hizmet vermeyi reddetme hakkını saklı tutuyoruz.

12. Telif Haklarına ilişkin Şikayetler

Bizi, Site’yi kullanımınız veya işbu Hüküm ve Şartlar’ı ihlalinizden kaynaklanan herhangi bir üçüncü kişiye ait iddia, dava veya talep neticesinde ortaya çıkan makul avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere herhangi bir zarar, ziyan veya masrafa karşı savunmayı, tazmin etmeyi ve bunlardan zarar görmememizi sağlamayı kabul ediyorsunuz. Ayrıca, bizi, yazılım robotları, örümcekler, ağ gezginleri veya benzeri veri toparlama ve ayrıştırma araçlarını kullanımınız veya altyapımıza makul olmayan bir külfet yaratabilen herhangi başkaca bir işlem neticesinde ortaya çıkan makul avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere herhangi bir zarar, ziyan veya masrafa karşı tazmin etmeyi de kabul ediyorsunuz.

13. Genel

İşbu Hüküm ve Şartlar’ın, Site’yi kullanımınıza dair aramızdaki tam ve münhasır anlaşmayı teşkil ettiğini ve bundan önceki tüm teklif, anlaşma veya diğer haberleşmelerin yerine geçtiğini ve bunlardan üstün geldiğini tasdik ve kabul ediyorsunuz.

Münhasıran kendi takdirimiz doğrultusunda, işbu Hüküm ve Şartlar’ı, değişiklikleri Site’de yayınlamak ve söz konusu değişikliğe ilişkin bildirimde bulunmak suretiyle herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutuyoruz. Herhangi bir değişiklik, Site’de yayınlanmasının ve söz konusu değişikliğe ilişkin bildirimin çıkartılmasının hemen ardından yürürlüğe girer. Bundan sonra Site’yi kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen tüm söz konusu Hüküm ve Şartlar’a ilişkin kabulünüzü teşkil eder. Önceden bildirimde bulunarak veya bulunmadan, işbu Hüküm ve Şartlar ile verilen haklardan herhangi birisini feshedebiliriz. Duruma göre, Site’nin tüm kullanımlarına son vermek de dahil olmak üzere, herhangi bir fesih veya başkaca bir bildirime derhal uyacaksınız.

İşbu Hüküm ve Şartlar’da yer alan hiçbir husus, aramızda herhangi bir acentelik, ortaklık veya başkaca bir ortak işletme şekli yaratıyormuş gibi yorumlanmayacaktır. İşbu belgenin herhangi bir hükmünü ifa etmenizi talep etmememiz, bundan sonra herhangi bir zamanda söz konusu ifayı talep etmemize ilişkin hakkın tamamını etkilemeyecek olduğu gibi, herhangi bir hükmün ihlaline ilişkin bir feragat, hükmün kendisinin feragat olarak ele alınmayacak veya böyle sayılmayacaktır. İşbu Hüküm ve Şartlar’ın herhangi bir hükmünün herhangi bir tabi olunan hukuk çerçevesinde bundan böyle icra edilemez veya geçersiz hale gelmesi veya herhangi bir tabi olunan hakem kararı veya mahkeme hükmü ile böyle ilan edilmesi durumunda, söz konusu icra edilemezlik veya geçersizlik durumu, işbu Hüküm ve Şartlar’ı bir bütün olarak icra edilemez veya geçersiz hale getirmeyecek, ancak bu işbu Hüküm ve Şartlar, yargılama mercii tarafından mümkün mertebe, tarafların orijinal hükümde yansıtılan asıl niyetlerini en iyi şekilde yansıtacak şekilde değiştirileceklerdir.

İşbu Hüküm ve Şartlar ile ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda info@firsatgiyim.com mail adresinden bize e-posta gönderiniz.