Şıklığınızı konuşturmak ve nitelikli kombinler hazırlamak için pahalı kıyafetler giymenize, bunlar için yüksek maliyetlerde alışverişler yapmanıza hiç gerek yok. Giysilerinizin üzerinizde daha azametli görünmesini istiyorsanız, Sateen Blog editörlerinin sizler için hazırladığı ipuçlarını doğru biçimde kullanmanız yeterli olacaktır. ??

Peki bu ipuçları neler? Öncelikle, elbiselerinizi daha nitelikli göstermek için pabuçlarınızı ve çantalarınızı pak yakalamaya ve itinalı kullanmaya dikkat edin. Her zaman son trendleri takip edecek efora sahip olmayabilirsiniz. Fakat, onları pak tutarak daha uzun zaman trend görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Nitelikli bir kombin oluşturmak istiyorsanız size takviyeci olacak ilk parçalardan biri de kemerler. Nitelikli bir kemer edinerek elbiselerinizi daha şık gösterebilirsiniz. Sezonun kemer trendleri arasında yer alan çift tokalı kemer modelleri, millete ayrıntılı kemer modelleri ve büyük tokalı süet kemer modellerini seçim ederek hem şık ve nitelikli bir görünüm tutmuş, hem de trendleri takip etmiş olacaksınız! Kombinlerinizde bol kesim kıyafetler kullanıyorsanız bel bölgenize takacağınız şık kemerinizle giysinizi daha nitelikli gösterebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X