Öncelikle kendime Merhaba Diyorum Ben Blogger Küboş Artık Nazik tesettür blogunda yazmaya başladım.

Evet gerçek mevzumuza geçelim Her kadının günümüz koşullarında en büyük kasvetlerinden birisi tesettür gece elbiseleri düğün elbiseleri organizasyon vb özel günlerde özel görünmek istiyoruz bu artık dna mızda değişmez.

Geçenlerde katılacağım bir Hijab Fashion Defilesinde Ne giysem ne giysem diye düşünür oldum günler evvelinden, Artık piyasayı çözmüş bir KÜBOŞ olarakta dükkan dükkan gezip aradığım ürünü bulamıyacağımı öğreniyordum.

Tek dermanım internet üzerinden almaktı bir çok site gezdim neden gezdin niçin girip birinden almadın derseniz söylüyeyip :

Benim tuvaletim özel olmalıydı giydiğimde he tamam bu diyebilmeliydim ama o kadar araştırmama karşın stilim bir ürün bulmak saatler ilerledikçe güçleşmişti. Nedeni çok kolay hep aynı ürünler bir çok modacı bu mevzuda kendini geliştiremedi ve modacıyım diye ortalarda dolaşıyor.

Başka Bir Deyişle bana çaput gerekli değildi , Tesettürlü bir kadın olarak en güç vaziyetlerden biri elbise kasvetidir.

Sarih bir kadın olsa idim bir jean bir tişört işi tamamlayabilirdim, ama tesettür ne güçtür ne güçtür yalnızca tesettürlü kadınlar bunun zorluğunu öğrenir.

Pabucu ayrı tasa eteği ayrı tasa gömleği,eşarpı bonesi derken uzadıkça uzuyor en son pardesu,veya tunik ,kap ,kaban artık ne bulursak en hoş olmalıyız daha hoş olmalıyız derken gerçek mevzumuzdan çıkmadan daha ilk blogumda :

Nazik Tesettür gözüme çarptı, ismide cezbetmedi değil hani dedim acaba filan filan oldum neyse https://www.zariftesettur.com/ağabeye kategorisine girdim aman yaradanım dedim ya işte bu klasikleşmiş modaya ters çok özel tasarımlar hepsi çok hoş emek verilmiş stilimi nasıl bulacaktım bu kadar hoş ürünler arasında şimdi tasam buydu.

Kafama koydum Ben nazik tesettür’den alışveriş yapacaktım ama hangisini alacaktım hepsi çok hoş alıcı hizmetleri ile yaptığım telefon görüşmesinde benimle ilgilenen dost hiç usanmadı benden hatta öyleki bugün burda yazıyor isem gerçekten ben bu yaradılışın içinde olmak istediğim için olabilirmi ? olur olur :

Evet beden miktarlarımı bildiğim için bütün vücudumu sipariş verdim ürünüm geldi ve dedimki Küboş yaşamımda verdiğim kararların doğruluğunu yasadığım zaman o netice insanı bu kadarmı mutlu eder

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X