Gece Kulübüne Giderken Ne Giyilir?

Gece kulübüne giderken gideceğiniz yerin standartlarını öğrenirseniz basit biçimde şık görünebilirsiniz. Sateen.com editörleri olarak gideceğiniz mekana göre size birkaç giyim teklifi vereceğiz.

Gece kulüplerine giderken mini kıyafetlerden ve eteklerden destek alabilirsiniz. Düğüne gidiyor gibi gözükmek istemiyorsanız uzun kıyafetlerden uzak durmalısınız. Pırıltılı ve taşlı mini giysiler geve kulubü için en uygun tercihlerden biri diyebiliriz.

Şık görünmek için topuklu pabuçlardan yararlanabilirsiniz. Giydiğiniz giysilerde bir hayli dekolte olmamalıdır. Tek bir yerden dekolte vererek gece kulübüne uygun biçimde giyinmiş olursunuz. Kış mevsiminde gece kulübüne gidecekseniz mini kürklerden destek almayı unutmayın. Kıyafetinizin üzerine giyeceğiniz mini kürk sizi seçkin bir görünüme büründürecektir. Kışlık şık kıyafetinizin altına ise; diz üstü uzun çizme giyebilirsiniz. Çizmelerinizin türü süet olursa gece kulübü için daha şık bir kombin elde etmiş olacaksınız.

Gece kulübüne giderken spor tarzımdan ödün vermek istemiyorum diyorsanız; boyfriend pantolonlar seçim edebilirsiniz. Boyfriend jeanlerle birlikte giyeceğiniz blazer ceketler sizi gece kulübü şıklığına hazırlayacaktır. İçinize üst parça olarak crop top üstler seçebilirsiniz. Göbeğinizi sarihte vazgeçen crop top üstler gece süresince bakışların üzerinizde olmasını sağlayacak. Bu kombini şık sarih bir bayan pabuç ile bitirebilirsiniz.

Çanta seçimlerinizde küçük çantalardan destek almayı unutmayın. Büyük çantalar gece kulübü için ideal değildir. Şık ve minik bir çanta gece süresince şıklığınızı bitirmeye yetecektir. Sırt çantaları ve spor çantalar gece kulüpleri için daha hafif kalır. Minik püsküllü bir çanta takarak gece süresince öteki bayanlara fark atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X