Bazı parçalar var ki, hemen her zaman el altında olmaları, yaşam kurtarıcı olabiliyor! İşte beyaz tişört de bunlardan bir tanesi! Özellikle bu sezon, daha minimal ve sade hale gelen tarzları bitirmek için kesinlikle bir beyaz tişörtünüz olsun deriz. Nasıl kullanacağınıza gelince:

1- Havanın varsayım edilmez olduğu zamanlar için uzun kollu beyaz tişört uygun bir tercih. Çünkü pamuklu kumaşıyla bedeninizi sıcak yakalayacağı gibi, üzerinize giyeceğiniz tek bir montla da geçim sağlayacaktır. Önerimiz, mont tercihinde azıcık daha iddialı bir parça seçerek beyazın mütevazi sadeliğini dengelemeniz.

2- Normal etek-ceket veya pantalon-ceket ekiplerin ciddi havasını beyaz bir tişörtle gençleştirebilirsiniz. Gömlek yerine tişört kullanmak, hem hareket rahatlığı hem de daha enerjik bir hava yaratır. Şayet hoşlanıyorsanız kesinlikle büyük bir kolye de ilave edin deriz!

3- Beyaz tişörtü kullanabileceğiniz bir diğer alan da başka tarzlara hareket katmak. Mesela spor bir gömleğin içinde kullanarak yaratacağınız look’a vurgu kazandırabilirsiniz…

Gerek beyaz gerekse sezonun trendy renklerine sahip basic tişörtler mevzusunda geniş bir koleksiyonumuz olduğunu da anımsatalım.

Bir önceki yazımız olan İyi Bir Arkadaş O Kadar Önemli ki! başlıklı makalemizde arkadaş terapisi, arkadaşlık ve dostluk hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X