Gardırobunuz dolup taşıyor ama siz giyecek bir şey bulamıyorsunuz? O zaman hemen söyleyelim: Gardırop detox’unun zamanı gelmiş! Bu ne anlama mı geliyor? Ayırmanız ve atmanız gereken parçalardan kurtulmanız anlamına! Peki sonradan pişman olmamak için bunu nasıl yapmalısınız? İşte size yol gösterecek 3 adım! O parçayı ne zaman atmalısınız?

1 KOKMAYA BAŞLADIĞINDA! Bazı materyaller, ne kadar yıkasanız da beden kokusunu yakalamaya başlar. Bunun sebebi kumaşlardaki liflerin artık çok aşınmasıdır. Özellikle pamuklu tişörtlerle karşınıza çıkabilir.

2 ÜZERİNİZE OLMUYORSA: ‘Zayıflayınca giymek üzere!’ gizlemeniz sizi sandığınız gibi motive etmek yerine moralinizi de bozabilir. O parçanın yerine o yarıyılda daha trendy olan başka parçalar alabileceğinizi de dikkate alırsanız, dolabınızda boşuna bekletmiş olursunuz!

3 SINIYOR AMA ASLA GİYMİYORSANIZ: ‘Buna kıyamıyorum’ deseniz de siz de hakikatinde için için öğreniyorsunuz: Bol bol sınayacak ama son anda yeniden değiştirip başka bir parça giyeceksiniz. O zaman boş yere yakalamanın bir anlamı yok, değil mi?

Bir önceki yazımız olan Multimask Modası Artık Bizimle Birlikte! başlıklı makalemizde multimask ve yüz maskesi hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X