Sepet

Gardırobunuzda Bulunması Gerekenler!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Bazı parçalar vardır ki zaman, mekan, moda dinlemeden her zaman trendy olmayı muvaffak olur. Modası hiç geçmeyen zamana kafa yakalayan bu 7 parçaya kesinlikle gardrobunuzda yer vermelisiniz.

Olağan Siyah Kıyafet
Müddeti zamanında Chanel markası ile yaşamımıza giren minik siyah kıyafet sözcüğü o günden bu yana moda dünyasında kendine hiç aşınmayan bir yer buldu. Bayağılar arasında olan siyah rengin kurtarıcı mini kıyafet ile oluşturduğu bu kombinasyon, bayanlar için her zaman trend olacakları joker parçalar arasında.

Modası Geçmeyen 7 Trend: Siyah Kıyafet
Modası Geçmeyen 7 Trend
Jean Ceket
Her sezon modelleri, kullanım biçimleri farklılık gösterse de herkesin gardrobunda kesinlikle bir kot ceket vardır. Ve bu ceketler geçmişten günümüze hiçbir zaman out olmayan bir parçadır. Bazı yarıyıllar maskülen formlarda bazı yarıyıllar kadınsı ve belde formlarıyla karşımıza çıktı. Günümüzde ise oversize, bele oturan ya da maskülen fark etmeksizin her modeli giyilebiliyor. Ayrıca geçtiğimiz senelerde öne çıkan denim on denim trendi sayesinde daha çok popüler hale geldi diyebiliriz.

Modası Geçmeyen 7 Trend: Jean Ceket
Modası Geçmeyen 7 Trend

İpek Eşarp Ya da Şal
Nitelikli görünüme sahip olan ipek şal, fular, eşarp gibi aksesuarların demode olması mevzubahisi değildir. Sezona göre desen, renk ve model başkalaşımına uğrasalar da elegan duruşlarıyla her zaman kullanabileceğimiz parçalar arasındadır.

Bir önceki yazımız olan Siyah Kazaklar İle Kış Modası Bu! başlıklı makalemizde kış modası ve siyah kazaklar hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

1 yorum

Ebru Bektaşoğlu · Ocak 10, 2020 4:47 pm tarihinde

Merhabalar,

Sade, minimal ve kapsül bir gardırop oluşturduğumuzda gardırobumuz daha kullanışlı hale geliyor. Bu şekilde daha kolay kombin yapabiliyoruz ve her sabah ‘’Bugün ne giysem?’’ derdine düşmüyoruz. Gardırobumuzun olmazsa olmaz 10 parçasıyla ilgili ben de yazdığım yazımı sizinle paylaşmak isterim:

Keyifli okumalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.