Gamze özkul markası kuşkusuz sektörün en özel tesettür giyim tasarımcılarından biridir.Birbirinden özel kapalı giyim ağabeye modelleri ile gözleri dolduran tasarımları 2018 senesinde görücüye çıktı.

Düğün nişan mezuniyet gibi özel günlerinizde Ağabeye veya kıyafet seçimi yaparken her zaman bütçenizi ön tasarıda yakalayıp en nitelikli tesettür giyim mahsulünü ararsınız. Gamze özkul markası bu alanda hem bütçenize uygun hemde 1.sınıf nitelikli mahsullerden oluşmaktadır.

Nişan kına gibi organizasyonlarda çok şık olmak istiyorsanız sektörün trend ağabeye modelleri gamze özkul imzası ile sergenlerde yerini alıyor, Her modelden hudutlu rakamda imali yapılan ağabeye modelleri hudutlu stoklar ile satılmaktadır, bunun başlıca nedeni satılan ağabeye modellerinin çok fazla bireye satılıp pişti olunmaması 2.nedeni ise çok fazla model üretildiği için her sezon modellerden hudutlu rakamda stok üretillmektedir.

Yeni sezon mahsullerde sevdiğiniz bir mahsulü çok fazla beklemeden satın almanız öneri edilir bir sonraki gün o modeli bulamayabilirsiniz, Genellikle stoklara girdiği hafta tükenen gamze özkul ağabeye modelleri, kibar tesettür sayesinde dünyanın dört bir köşesine gönderimi yapılmaktadır.

Gamze özkul mahsulleri El emekçiliği ile üretilmektedir.

Gamze özkul ağabeye ve kıyafet modelleri el işciliği ağırlıklı olarak üretilmektedir, Her tuvalette özel olarak ilgileniliyor ve tekerrür tekerrür hakimiyetlerden geçerek son kullanıcıya erişmesi sağlanıyor.

Daha Önceki adı GAMZE POLAT olan marka 2017 senesinde ad farklılığına gidilerek Gamze Özkul olarak adını yenilemiştir.

Gamze Özkul Dantel Kıyafetler

Gamze özkul’un 2017 senesinde en gözde modellerinden birisi dantelli kıyafet modelleriydi Lara ve Rana adı ile stoklarımızda yer alan dantelli kıyafet modelleri yoğun istek üzerine tekerrür tekerrür stoklara girdi.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X