Modada Folklorik/Kavmi Rüzgârlar
2016 İlkbahar/Yaz sezonunda öne çıkan ayrıntılardan biri folklorik/kavmi rüzgârlar… Ceketlerden kunduralara, jean pantolonlardan bluzlara her yerde ve her markada karşımıza çıkan bu ayrıntılar bu sezon kesinlikle dolabınızda bulunmalı!

Çepere, Mango, Bershka gibi dünyaca şöhretli markalardan tutun da, dünyaca şöhretli tasarımcılara kadar neredeyse tam koleksiyonlarda karşımıza çıkan folklorik ayrıntılar, 1960’lı senelerde başta Amerika olmak üzere, tam Avrupa’nın dikkatini sürüklemiş. O senelerde ülkemizde yaşanan Batı sevdası neticeyi bizler bu kültürümüzden azıcık uzaklaşmışız.

Tarihi bir kenara vazgeçecek olursak, 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda 60’lı senelere dönüş olduğunu belirtmek istiyoruz. Bunun en dikkat sürükleyen trendi de floklorik desenler… İşte hepimizin hayranlıkla takip edip, alışveriş yaptığı markalarda bulunan bazı folklorik ayrıntılı parçalar…

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X