Her sene olduğu gibi bu sene de merakla beklenen dünyanın en şatafatlı defilesi Victoria’s Secret Fashion Show dün akşam Çin’in Şangay şehrinde hakikatleşti.

Bu sene de defile farklı temalardan oluşan kısımlara ufaladı. Nomadic Adventure, Porcelain Angels, Goddesses, A Winter’s Tale, Millenial Nation ve Punk Angel olarak 6 temadan oluşan defilenin açılışını Balmain iş birliğiyle planlanan siyah kırmızı Punk Angel temalı kombiniyle Candice Swanepoel yaptı. Bir sene evvel doğum yapan Candice’in yanılgısız fiziği dikkatlerden kaçmadı.

2017 Victoria’s Secret Fashion Show’un en çok dikkat sürükleyen adlarından biri de Bella Hadid idi. Ablası şöhretli model Gigi Hadid şubat ayında Buddha biçiminde olan kurabiyenin taklidini yaptığı için Çin’den veto yedi ve defilede yer alamadı.

Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio son kere sahneye çıkarak jübilelerini yaptı.

Gecenin en çok konuşulan anı Çinli model Ming Xi’nin podyum yürüyüşü sırasında düşüşüydü. 2013’deri beri melek olan modelin imdadına ise meslektaşı Gizele Oliveria yetişti.

Bu sene ülkemizden de ilk kere bir model geceye davet edildi. Böylece Pembe Halı’da yürüyen ilk Türk Model Tülin Şahin oldu. Gecede Barrus marka beyaz saydam giysisiyle karşımıza çıkan Tülin Şahin’e alaka büyüktü. Şimdilik misafirler arasında yer alan Şahin’i umarız podyumda da görebiliriz.

Defile kadar Pembe Halı’da oldukça merak mevzusuydu. Hoşlar genelde saydam, derin yırtmaç ayrıntılı giysiler seçim etti. Gelin gecenin dikkat sürükleyen Pembe Halı görünümlerine beraber göz atalım.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X