Çekimleri ocak ayında İstanbul’da hakikatleştirilen Faik Sönmez İlkbahar-yaz 2016 koleksiyon fihristimiz mağazalarda yerini aldı. Resimlerini Sedef Delen’in sürüklediği styling’ini ise Bahar Kongel’in yaptığı yeni sezon koleksiyonu değişik temaların toplanmasından oluşuyor. Dikkat sürükleyen başlıklar ve temalarının içeriği ise şöyle:

– Afrika Çöllerinden Kente: Kentli, çağdaş ve çalışan kadının gereksinimi olan parçalardan oluşan koleksiyon kullanışlı kesimleri bir araya getiriyor. Afrika’nın kavmi desenleriyle hareketlenen parçalar, gündüzden geceye rahatça taşınabilir bir konsepte sahip.

– Tropik, Grafik, Dinç: Bu başlık ise gerek form gerekse desen olarak geometrik biçimlerin kontrolünde. Öte yandan siyah-beyazın monogram ciddiyeti kadar canlı tonlar da grafik biçimlere hareket katıyor. Genç, çağdaş ve geçimli parçalar her tarza hitap eden cinsten.

– Sıcak, serin, pozitif mavi: Bu kısımda bir araya gelen parçalar baharın enerjisini tarzlara taşıyor. İster tatil bavulunda ister günlük yaşamda yer alabilecek özellikteki parçalar, pratiklikleri ve elegansları ile Saint Tropez sahillerini tarzlara taşıyacak.

Bir önceki yazımız olan İşte Bu Sezonun En Yeni Saç Trendleri başlıklı makalemizde saç modası ve saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X