Bu sezon Faik Sönmez’de etekler çok değişik kesimler ve desenlerle çıkıyor karşımıza. Hepsi birbirinden kullanışlı bu modelleri tarzınıza nasıl adapte edeceğiniz mevzusunda mini bir kılavuz hazırladık.

– Çiçek desen hem kalem eteklerde hem de evaze kesimlerde var. Şayet bedeninizin alt kısmı üstünüze göre daha kalınsa, kalem etekleri bacaklarınız ince ancak üst kısmınız kocamansa evaze kesimleri seçmeniz silüetinizi derlemek açısından daha tesirlidir.

– Çiçek desenli modelleri, desenin içindeki canlı tonlarla birleştirebilirsiniz. Ancak üstünüze de çiçekli veya desenli parçalar giymekten kaçının. Düz ve tercihen bedeni hafif saran modelleri seçin.

– Kalem etekler, sanılanın aksine beden hatlarına derler ve sizi olduğunuzdan ince gösterir. Ancak kalem eteklerin özellikle de sarih renklerinin şık durabilmesi için çamaşır tercihi çok ehemmiyetlidir. Çamaşırın renk ve iz yapmamasına itina gösterin. Dikişsiz ve deri rengi çamaşırlar en uygun tercih olacaktır.

– Kalem eteklerde figürünüzün daha şekilli durması için teklifimiz topuklu stilettolar. Bu baldır kısımlarını ve bilekleri ince gösterecek, duruşunuzu derleyecek ve tarzınızı daha dikkat çekici hale getirecektir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Gözlük Modellerini Kesinlikle İncele! başlıklı makalemizde gözlük çeşitleri nelerdir, gözlük modelleri ve gozluk tavsiyeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X