Maskülen Dantel Stili

Maskülen giyimin öne çıkan elbiseleri genellikle erkek tarzına daha yatkındır. Erkeksi elbiseler içinde kadınsı görünmek isteyen bayanlar dantel ayrıntılardan da yararlanabilirler. Elbiselerinizde dantel ayrıntıları maskülen biçimde taşımak istiyorsanız size bazı ipuçları vereceğiz.

Dantel ve erkeksi elbiseler nasıl bir araya kazanç demeyin. Giyeceğiniz ten ceketin altına yeniden aynı biçimde tenden alana gelen kalem etek giyebilirsiniz. Dantel ayrıntıları kullanmak için içinize giyeceğiniz bluzu tamamen dantelden seçerek maskülen giyiminizi daha da pekiştirmiş olursunuz. Maskülen giyimde danteli küçük noktalarda kullanmaya dikkat etmelisiniz. Dantel eldivenler bu ayrıntılara misal verilebilir. Maskülen bir ceketle birlikte takacağınız dantel eldivenler tarzınızı bozmayıp aksini kuvvetlendirecektir.

Maskülen dantel stilini zahmetsiz bir biçimde ortaya koymak için dantel aksesuarlardan da yararlanabilirsiniz. Dantel ve boğaza kadar yapışan kolyeler maskülen giysinizin bitiricisi olacaktır. Boynunuza kadar yapışan dantel kolyenizle birlikte maskülen tarzda gömleğinizi giyerek tarzınızdan ödün vermemiş olursunuz. Dantel parçalar her ne kadar romantik bir çizgide olsalar da; maskülen giysilerle bir araya getirildiklerinde eforlu erkek çizgisine kayabilirler.

Maskülen şıklık için dantel ayrıntılardan yararlanmak istiyorsanız dantel kalem eteklerden de yararlanabilirsiniz. Kumaş eteklerin üzerine geçirilen dantel ayrıntılarla beraber maskülen çizgiyi nasıl yakalarım diyorsanız; üzerinize ten bir ceket giymeyi deneyin. Cadde modasında zamansız parçaların bir araya getirildiğini unutmayın. Dantel kalem eteğinizin altına oxford stili bir pabuç giyebilirsiniz. Büyük bir şapka ve ten eldivenler sizi maskülen giyimde dantel şıklığına yanaştıracaktır.

Zamansız parçaların bir araya getirilmesiyle oluşturulan maskülen parçalarda danteli kullanmak için fazla zorlanmanıza gerek yok. Dantel bayansılığı ön tasarıya çıkaran bir parçadır. Ten ile danteli veya erkeksi Bayan gömleklerle birleştirilen dantelleri uygun renk kombinleri içinde bir arada kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X