Erkek giyim kuşamında ehemmiyetli bir yere sahip olan gömlekler kullanım açısından rahat ve yerine göre şık ürünler olarak yaşamımıza popülasyon etmektedirler. Bir çok çeşit, model, kesim ve renk yelpazesine sahip parçalar olarakta dolabımızda geniş bir alana sahiptirler.
Spektrumu açısından ele aldığımızda pamuk saten, poplin, dacron, terikoton, oduncu, ekose, çizgili, keten, modelli, desenli, armürlü ve kısa kollu olarak kategorileşen gömlekler, seçeceğiniz çeşitle yapacağınız kombinler ile her civara ayak uydurmaktadırlar. Oluşturmuş olduğunuz kimlik ile kendinizi en hoş biçimde temsil edebilirsiniz.
Ayrıca kesim olarak normal ve slimfit kesime sahip olan gömlekler beden yapınıza göre de şekillenir iken doğru biçimde kullanımları ile dış görünümünüzü etrafınıza en iyi biçimde yansıtmanıza dayanakçı olan parçalardır.
Özellikle her mevsim kullanım açısından uygun olan parçalar olarak yaşamımızda yer eden gömlekler şık olmayı beğenen beylerin yaz aylarında en çok seçim ettiği ürünlerdir. Sezonda kullanım şıklığını ele aldığımızda daha çok soft renklerin egemen olduğunu görmekteyiz. Yazlık mekanların en çok kullanılan renkleri marine kombinasyonları genelde gömlek seçimi ile beraber yapılmaktadır.
Bu yazın hitleri arasına giren old school kesim ve floral desenli gömlekler şık beylerin dolaplarını doldurmaya aday olarak görülmekte, yazın renkleri arasında yeşil, sarı, pudra ve somon renklerinin yanında bırakılmaz olan beyaz her erkeğin dolabında emin birden fazla rakamda mevcuttur.
Farklı kombinleri beğenen beylerin ise kullanımlarına baktığımız zaman kot ve asimetrik kesime sahip gömlekleri veya farklı kumaş cinslerinden yapılmış gömlekleri ve stil beylerin doğru kullanımları ile günlük esin veren uyarımları görmekteyiz.
Her zaman üzerinizde rahatça kullanabileceğiniz parçalar olan gömlekler gün boyu size eşlik ederken şıklığınıza şıklık katmaya devam etmektedirler. Kendi tercihinizle oluşturacağınız kombinasyonlar ile gömlek kullanımını en doğru biçimde birleştirebilir her mevsim ve her alanda günün favorisi olabilirsiniz. En kullanışlı parçaların doğru kullanımları gününüze rahatlık sağlarken ayrı etrafınıza da hoş enerji vermenize neden olabilir.
Hizmet ettiğimiz erkek giyim kuşam alanında tüm doğru seçimler için yanınızda olmaktan ve size her alanda eşlik etmekten WSS WESSI ailesi olarak mutluluk dinlemekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X