Günlük hayatta erkeklerin dolabında bulunan takım elbiselerin genellemesini yapacak olur isek daha çok koyu renklerin hâkim olduğunu görmekteyiz. Hâlbuki yeni oluşan moda algısı takım elbiseler üzerinde de izlerini göstermekte, şık ve değişik olmayı hoşlanan beylerin tercihlerine de hitap etmektedir. Kendini kısıtlamadan giyim- kuşamını oluşturabilen erkekler daha değişik tasarımlara daha renkli takım elbiselere geçiş yapabilmektedir.
Her noktada beslenme kaynağı olan tabiattan esin alan WSS WESSI ürettiği koleksiyonlarında bunun izlerini tabiatın hâkim rengi yeşille göstermektedir. Yeşil’in tonlarını da görebileceğiniz koleksiyonlarımızda stil ve şık olabilecek bir hayli alternatif bulabilirsiniz.
Nasihatler ve moda liderlerinin kaynaklarından yararlanarak sunacağımız bilgiler ışığında siz şık beylere ayna olmaya çalışmaktayız. Öncelikle yeşilin insan üzerindeki tesirini konuştuktan sonra kullanabileceğiniz yeşil tonlarını, hangi tonların hangi tona daha uygun olduğunu misal olarak sunacağımız kombinler eşliğinde size sunmaya çalışacağız.
Uysalleştirici bir tesire sahip yeşil rengi asapların yatışmasını sağlarken, huzur ve güven hissi vermektedir. Doğru kararlar vermeyi sağlayan bir etraf sunan yeşil hürlük, geçim ve balansı beslemektedir. Bu denli tesire sahip rengin takım elbiselerde ki tesirinden bahsedecek olur isek; aynı tesirlerin enerjisi ile beslenen ekiplerde siz beylerin kullanımında doğrusal tesiri etrafınıza yansıtmaktadır.
Özellikle kumrala yakışan tonlardan olan bu renk çemberi tabiat renkleriyle birleştiğinde daha doğru bir kullanım olduğu gözlemlenmektedir. Bronz deride de aynı yatkınlığı göstermekte kullanım stil ve biçimine göre eforlu bir enerjiyi etrafına yayabilmektedir.
Tüm bu bilgi ışığında şıklık ve moda yosununuza hitap eden doğru yeşili yaşamımıza dahil edebilir ve tabiatın enerjisinden beslenebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X