Her Gidişatta olduğu gibi giyim-kuşam mevzusunda da kullanışlı parçaları yaşamlarına dahilt etmeyi beğenen moda severlerin özellikle yoğun olduğu günlerde dönüşebilir parçalar yaşamlarını basitleştirirken, şıklıklarından ödün vermemelerine de destekçi oluyor. Ana emel küçük değişlerin tesirlerinden bahsettiğimiz bir evvelki bloğumuzun tesirleri ile beraber seçtiğiniz ana parçaların tamlık geçimini değiştirebilecek dokunuşlarıda yaşamınıza katmadan olmayacağını düşününce bu başlığı oluşturduk.
Şöyle ki çalışan beylerin farklı etraflarda bulunması vaziyeti veya güniçi farklı yerlerdeki görüşmelerin farklı kombinler gerektirdiği gidişatlarda kullanabilecekleri veya oluşturabilecekleri kombinler hakkında nasihatler sunuyoruz. Misalin bie t-shirt ve gömleğin değişmesi ile oluşacak kombininiz hem buluşmaya uygunken hem de gece katılmanız gereken bir davette de size eşlik edebilir. Günlük koşturmacanızda kullanacağınız t-shirt kombininizi casuallaştırırken akşam katılacağınız yemeğe bir gömlek dayanağı ile tamamen hazır olacaksınız.
Bu vaziyeti aynı biçimde ceketlerde dönüştürülebilir yapabilirsiniz. Günlük kullanımında kullanacağınız gömlek üzerine alınan bir ceket ve uygulanan küçük ayrıntılar ile kombininizi gece katılacağınız etrafa uyarlayabilirsiniz.
Üçüncü parça ise kundura seçtiğiniz casual kombinle kullandığınız casual kunduranızla çıkardığınız yoğun günü banal bir kundura ile destekleyerek geceye kombininizi açıklayabilirsiniz. Tüm bu alternatifler eşliğinde edindiğiniz bilgiler istikametinde size uygun şıkkı seçebilir ve yaşamınızı basitleştirebilirsiniz.
Özellikle dolabınıza seçeceğiniz takım elbise, ceket, gömlek ve pantolon gibi parçaların birbirleri ile geçimi bu verilen nasihatler ile basitleşirken stilinizi ve şıklığınızı gösterebilceğiniz etraflarda dikkatler üzerinizde olacak.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X