www.shannonvoneschen.com

Erkekler için moda ne yazık ki ki geç olgunlaşmaktadır. Ama günümüzde bu süreç hem süratli hem de yeniliklere sarih bir biçimde ilerlemektedir. Daha çağdaş olan çizgiler, daha değişik tarzların görüldüğü moda alanı özellikle şık olmayı hoşlanan beylere cesaret vermektedir.
Bu istikamet de bir erkeğin dolabında olması gereken parçaları konuşacak olur isek şayet öncelikle olmazsa olmazlardan biri olan takım elbiseler ilk sırada yerlerini almaktadırlar. Standart kullanılabilecek renklerin dışında erkek dolabı da canlanmaya başladığı için daha değişik takım elbise çeşitleri dolaplarımızda da yerlerini bulmaktadırlar.
Günümüz de bir hayli tasarımcı ve şirket erkek giyim sektörüne ışık yakalamakta yenilik kavrayışı çerçevesinde özel değişik parçalar üretmektedir. Bu süreçte ele aldığımız mevzu da ikinci sırayı gömlekler almakta, hem günlük yaşamda da kullanım açısından rahat olan parçalardan olup takım elbiselerle de en çok kullanılan giyim ürünlerinden biridir. Bu surattan erkeklerin dolaplarında yerlerini almışlardır.
İş sektörüne, çalışan erkeğe daha çok hitap eden bir evvelki başlıklarımızın yerini şimdi azıcık daha stil olmayı hoşlanan beyleri alarak devam edelim kot şıklığının bütün de bu mevzuya uygun olduğunu düşünmekteyiz. Hem şık hem de isyankar ruhu içinde barındıran bu parçaların kullanımı alan ve biçimlerine göre değişmektedir.
Bunların dışında özellikle yaz aylarının en çok kullanılan parçalarından olan t-shirtler hem klasik stile hemde günlük ve casual stile uygunlukları ile kombinlenmesi en rahat parçalardandır ve bir hayli çeşidini dolabımıza ilave ettiğimiz bu ürünlerin özellikle basic olanları kombin kurtarıcı ve kullanımı en uygun olanlarıdır.
Son olarak siz şık beylerin kendi stillerine gösterdiği en ehemmiyetli nokta olan aksesuarlar, kullanmış olduğunuz günlük parçalarınıza ayrıntı olarak ilave edilerek şıklığınızın özel tarafını gösteren faktörlerdendir. Şapka, gözlük, saat, kravat, cep mendili, yaka ziyneti gibi bir hayli çeşidinin de mevcut olduğu günümüzde yüzük bileklik kolye gibi değişikleştirilmiş alanları da kullanıma sarih ve hür ruhlu beylerim moda algısı oluşturmada kullandığı ürünlerdir.
Tüm bunların ışığında WSS WESSI ailesi olarak size bazı teklifler sunmaya çalışarak şıklığınıza giden yolda her zaman yanınızda olacağız.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X