Bütün zamanı şimdi düzeyin bize sunduğu hoşlukların verdiği canlılıkla yaşamımıza dahil olan bahar ve yaz renklerinin dolabımızla buluşmasının. Yaşamı yaşanılabilir hale getiren renklerin ehemmiyeti giysi tercihlerimizde de tesirleri büyük miktarda görülüyor.

O halde gelin hep beraber bu sezonun erkek giyim koleksiyonunda olan renk kontrolünü, hangi esas kategorilerde hangi renklerin daha çok kullanıldığını, hangi erkek giyim ürünlerinin hangi renk tonlarıyla birleşebileceğini ve dahasını bloğumuzda konuşalım. Özellikle bu sezon tüm ürünlerde mor ve yeşil kontrolü mevcutken ara ara soft tonların kendini gösterdiği ve standart olarak değişmeyen siyah, beyaz ve mavi tonlarıda bırakılmazlar arasında yerlerini alıyor.

Erkek giyimin şık tarafını oluşturan takım elbiselerin sezon trendlerinde soft maviler, bej ve kahve tonları ön tasarıdayken normalden bırakmayan beyler için siyah, lacivert ve bordolar yeniden egemen. Damatlıktan bahsedecek olursak sezon bebek mavisi ve beyazın tesirlerini taşıyor. Ceket kategorisinde yeniden maviler ön tasarıda yer alıyor. Gömlek kategorisiyse renk eğlencesinde buluşuyor birbirinden soft ve geçimli gömlekleri özellikle düz kumaşa sahip olanları sezondaki tüm parçalarınızla çok rahat kombinleyebilirsiniz.

Kendi renginizi seçtikten sonra doğru parçalar ile oluşturacağınız kombinleri tüm sezon süresince kullanabilir ve kullanacağınız aksesularlar ile kombininizi bir adım öne çıkarabilirsiniz. Unutmayın ki trend bile olsa asıl tarz stilinize uygun seçilmiş parçaların doğru uygulamasıyla ortaya çıkar. Kendinize uygun kıyafetleri siz tanımlarsınız.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X