Bilindiği Üzere kışa doğru ilerliyoruz ve neden budur ki erkek giyim sektörüne sezona uyan kumaşlar ilave edilmeye, birbirinden şık ve farklı stiller alakalıları ile buluşmaya başlamaktadır. Bu hoş buluşmalara eşlik eden bir kumaş çeşidi var ki tamamen hissiyatınıza değebilen ve size eşlik ederken şık, sıcak ve rahat olmanızı sağlayan ‘KAŞE’.
Aktüel kalmayı çok hoşlanıyoruz genel olarak o surattan giyim alanında da bu gidişattan beslenmenin yollarını arıyoruz. Vitrin dolaşarak, mecmua karıştırarak, tv’ den ve günlük hayattaki kombinlerden besleniyoruz. Bu da bize edinim ve uygulama alanı sağlıyor. Hayata dair edinmişlikler de şahsiyetimize ve stilimize yansıyor. Küçük bir etkileşim macerasından bahsettikten sonra bunun kaşe kumaş ve bu kumaş ile üretilen ürünlerin maceraya eşlik ettiği noktadan bahsetmeye geçebiliriz.
Mevsim kış, gidişat şıklık ve hadise sıcaklık olunca stil kaşe kumaş ile bütünleşiyor gibi hali hazırda zati. Öyle hoş tasarımlarda buluşuyor ki bu kış bu kumaş dolabınızda yer etmesi için bizim üretirken ki coşkumuzu yaşayacağınıza eminiz… Ceket ve kabanlarda hitliğini gözeten kumaş kesim olarak slim-fit, biçim olarak kruvaze olunca da kombinlenme sürecinde görsel sevinçten geçilmiyor. Gidişata ve etrafa göre farklı his ve tesirler vazgeçerken size de farklı stillere bürünme imkânı sunuyor.
Hadisemiz şıklık olunca bakış açımız celebre davranışında buluşuyor, ayrıntıları ile seçtiğiniz ürünlerin toplanmasında, editörümüzün de bu mevzuda sizin için oluşturduğu kaşe ürünlü kombinlerin sevincini çıkarmanız dileği ile…
Öncelikle kombinimize hoş bir gömlek tercihi ile başlayalım, soft ve koyu renklerde olan gömlek tercihimize aynı ton aralıklarında bir hırka ilave edelim hatta azıcık desen kapsayabilir. Altını sezon trendlerinden yüksek bel duble paça pliseli bir pantolon ile buluşturup ana parçamız kaşe kruvaze ceketimizi ekleyerek oluşturacağımız look ile şıklık platdormunda rahatça iz vazgeçebilir ve kendinizi gösterebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X