Pabuçlar siz beylerin en ehemmiyetli aksesuarlardan biri olarak yaşamınızda ve dolabınızda yer etmektedir. Özellikle doğru seçilmiş bir kundura ile yapacağınız doğru bir kombin size şık ve eforlu bir duruş katmaktadır. Bu bağlamda pabucun doğru kullanımı için WSS WESSI ailesi olarak size minik nasihatler vermeye çalışacağız.
Öncelikle kundura çeşitlerini tanımak yaptığınız alışverişte size bilgi verirken çizmiş olduğunuz tarz ve duruş istikametinden doğru pabucu seçmenize destekçi olmaktadır.
WSS WESSI ailesi olarak size sunduğumuz İtalyan kalıp kundura, eva taban kundura, klasik kundura, rugan kundura, casual kundura çeşitleriyle şıklığınıza istikamet vermek için size minik tarz teklifleri ve kundura kullanımı bilgisi ile destekçi olmaya çalışacağız.
1-İtalyan Kalıp Kundura
Erkek modası denilince akla gelen ve sektörün yolunu tanımlayan İtalyan şıklığı kundura ailesine de yansımış kalıp olarak giyimde edinilen kesim ve biçimi uygulanmakta ve her erkeğin kundura dolabında kombinleriyle buluşmaya hazır beklemektedir. Yosunu olarak erkek modasına işlemiş İtalyan modası şık ve rahat kalıplarıyla buluştuğu kundurada siz centilmen beylere eşlik ederken özellikle son yarıyılların İtalyan kesim takım elbiseleriyle birleştiğinde dikkat çekici bir dış görünüm oluşturmaktadır.
2- Eva Taban Kundura
Kundura dünyasına son yarıyıllarda katılan ve rahatlıklarıyla seçim olarak revaçta olan hem klasik hem spor şıklığa uygun eva taban pabuçlar çoğu erkeğin bırakılmaz parçaları olarak dolabımızda yer etmektedir. Özellikle taban özelliği olarak kalın ve sünger yapıları size rahat etmenizde destekçi olur iken dayanağı da vermekte, sergilediğiniz duruşa ve ifadeye seçtiğiniz ve oluşturduğunuz kombinasyonlarla anlam katmaktadır. Bu gidişat da her açıdan pozitif tesirler sunan eva taban pabuçlar yaşamınızı basitleştiren parçalar olmaktadır.
3- Klasik Kundura
Özellikle takım elbise dünyasına kapı açtığımızda en çok seçim edilen kundura olmaları bir yana, fotoğrafı müesseselerde çalışan beylerin şıklık yolunda adımlarına eşlik eden klasik pabuçlar olmazsa olmaz gardırop parçalarından biridir. Şartsız her erkek yaş grubu korumaksızın özel günlerde dâhil olmak üzere kullanmakta ve yaşamlarının çoğu kısmında kombinasyonlarında klasik pabucu dâhil etmektedirler. Doğru seçilmiş bir klasik kundura ile her daim şıklığınızı ve centilmenliğinize gözetebilir ve ayrıca kalıplarıyla kendinizi rahat ettirebilirsiniz.
4- Rugan Kundura
Seçim mevzusu kapsamında en çok kullanıldıkları alanlar özel günler olmakla beraber özellikle damatlık ve damatlık takım elbiselerin altına en çok yakışan kundura modellerinden biridir. Rugan anlamı ile bütünleşen kundura kullandığınız kombinlere parlaklık katmakta ve siz moda beğenir, çizgisi ve duruşu ile adım atan beylerin özel günlerinde seçim ettiği parçalar olarak yaşamınızda ve gardırobunuzda yer edinmektedirler. Bu surattan şıklığınızın temsilcileri olarak kullandığınız kundura koleksiyonunuza ilave edilmesi gerekmektedir.
5- Casual Kundura
Günlük yaşamda en çok seçim edilen, klasik ve spor giyime çok yatkın, siz şık beylere kullanım basitliği sağlayan casual pabuçlar öteki kundura modellerinden ayıran en büyük özelliğinden biri de rahat olmalarıdır. Moda algısı uyandıran beylerin kurtarıcı parçalarından biri olarak yaşamımıza girmekte ve her şartta kullanım basitliği ile şıklık yarışında doğru parçalardan olmaktadırlar. Her erkeğin dolabında birden fazla olan ürün seçim olarak ön sıradadır.
Tüm bu bilgiler ışığından doğru kundura ile doğru duruşu elde edebilir, davranışınızı ve şıklığınızı fark edilir vaziyete getirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X