Erkek giyim sektörü son senelerde yaptığı saldırılarla neredeyse bayan giyim sektörüyle başa baş adımlar atar oldu. Daha Öncekinden erkek modası, erkek trendleri dediğimizde fazla bilgilere sahip dokunulduk. Zira, başta Türkiye olmak üzere bir hayli ülkede erkek modasına yönelim azdı ya da hiç yoktu. Erkek giyim sektöründe üretilen yenilikçi tasarımlar ve aksesuarların, erkeklerin yaşamına girmesiyle erkek modası en az bayan modası kadar ilgimize sürükler oldu. Daha Öncekinden cadde modası dediğimizde bayanlar ön tasarıdayken şimdi erkekler ön tasarıda!

Erkek cadde modası resimlerini araştırdığımızda, erkeklerin bırakılmazı olduğunu gördüğümüz aksesuarların gerçekten tarzlarına değişiklik kattığını görüyoruz. Takım elbisenizin cebine koyacağınız desenli bir cep mendili, renkli boncuk bileklikler ya da birbirinden şık saatler… Kombinlerin bitiricisi aksusearlar gerçekten olmazsa olmazlardan! Bizden size minik bir tüyo: 2016 Kış erkek modasında erkeklerde olması gereken en ehemmiyetli aksesuar ÇANTALAR!

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X