Efor, her erkeğin elde etmek istediği noktalardan biri olarak hayatımıza ilave edilirken, elde edilmesi vaziyetinde sözcüğün bütün anlamıyla tesir etmesi için lüzumlu parçaların toplanması gerekmektedir. Bu bağlam da WSS WESSI ‘Efor’ vurgusunu kentli erkeğin tarz ve stiline yansıtmaktadır.
Takım elbisenin erkeğin yaşamında ehemmiyetli konumu yadsınamaz biçimde eforunu göstermektedir. Bahsettiğimiz eforu WESSI tarz teklifi olarak doğru parçalarla uygulanan kombinlerle yansıtabileceğinizi düşünüyor. Azim,zafer ve kontrol trilojisinden yola çıkarak; bunların dolaylı nedenlerinden biri olarak da giyinilen kıyafetin eforu olduğu aslı tarz incelemecileri tarafından da vurgulanmaktadır. Tarz sahibi erkeklerin istikamet verme isteği kullandığı parçalara da yansımaktadır.
‘Kentli Erkeğin Eforu’ konsepti ile sunduğumuz teklifler yelekli takım elbiselerin ağırlığını sezonda göstermektedir. Size uygun renklerle beraber kombinlenmiş, minik ayrıntıları kapsayan kravat, flar, çanta, saat vb. görsellerimiz, esin kaynağı olmayı amaçladığımız üç değişik teklifle sunulmaktadır.

Kontrol sürdürmek eforlu görünmekten ileri geliyorsa eforlu görünmenizin gizemi de WSS WESSI’den sizlere geliyor…

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X