Uzun senelerdir yayın yaşamında olan zariftesettur.com Alıcılarımız için her zaman en özel tunik modellerini üretmeye çalışıyoruz.

Kibar tesettür Markası altında Takribî 50 Kadar sektörün önde gelen özel tasarımcıları yer almaktadır.

Her gün yeni modeller kreasyonlar hazırlayan tasarımcılar Hanımların ne istediklerini çok iyi öğreniyor, Sizler için planladığımız Özel tasarım tesettür tunikler , Yalnızca hudutlu rakamda üreterek Satın aldığınız mahsulün bedelini yitirmemesini sağlıyoruz, Özel kumaşlardan planlanıp Özel akıldalar tarafından itina ile son kullanıma hazırlanan tesettür tunik’ler Yalnızca kapalı kadınlar değil Sarih Kadınlar tarafından’da Sevilerek satın alınıyor.

Tesettür tunik modellerimiz Ruha hitap eden kumaşlar kullanılarak planlanırken mevsimine göre kumaş tercihi yapılamtadır.

Kışın sizi ısıtan tunikler üretilirken yaz aylarında hava alan terletmeyen tesettür tunikler planlanmaktadır.

Kibar Tesettür, Niteliğinden ödün vermeyerek Hizmet siyasetini ve çizgisini bozmadan yoluna devam ederken yalnızca TÜRKİYE değil dünyanın bir çok ülkesinde seçim edilmektedir.

Avrupa pazarının %30 luk kısmına tek başına hitap eden kibar tesettür Başta Almanya, fransa olmak üzere bir çok Ülkeden ürünleri seçim edilmektedir.

Sepet kampanyaları ile Alıcılarımızı Mutlu ederken Bizde mutlu oluyoruz Sattığımız Mahsullerimizin Geri dönüşü üst seviyede, Kumaş veya rastgele bir nedenden dolayı şikayet almıyoruz.

Kış aylarında Tesettür tunik modelleri , genellikle Kaban , mont , pardesü gibi Dış giyim ürünlerinin altından seçim ediliyor ve konut civarı büro civarı gibi yerlerde tunikler seçim ediliyor, Kıyafet modellerimizle Sektörde En nitelikli tesettür giysileri üretiyoruz.

Bünyemizde bir çok marka yer almktadır sektörün önde gelen markaları Minel aşk , al marah, an nahar , som fashion , Selma sarı gibi markalar Sizlere hitap eden ürünler planlamaktadır.

Büyük beden tesettür tunik modelleri kibar tesettür’de.

Büyük beden tesettür giyim , mevzusunda türkiye’de ve dünyada Parmakla gösterilen kibar tesettür büyük vücutlu hanımların tüm gereksinimlerini tek çatı altından binlerce model arasndan karşılamaktadır.

Büyük beden kapalı giyim üzerine ne lüzumunuz var ise , Kibar tesettür’de hepsi mevcut, Büyük beden tunikler , büyük beden kıyafetler, ve büyük beden ağabeyeler’in yanı gizeme Büyük beden takım elbiseler ve tulumlarda Şirketimizde Sizler için mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X