Güz- Kış Koleksiyonlarının tanıtılacağı moda haftaları için coşku dolu geri sayım başladı! DKNY, Herve Leger, Diane Von Fürstenberg, Saint Laurent gibi şanlı markaların koleksiyonlarının sergileneceği ilk durak New York Moda Haftası!

10 Şubat tarihinde başlayan New York Moda Haftası 2016 defileleri, 18 Şubat’a kadar sürecek. Bu yıl ki defile programını iptal eden şanlı markalar arasında Tom Ford ve Burberry yer alıyor.

Konut sahipliğini yapan High Line Otel’de Mara Hoffman tasarımlarında 70’lerden etkilendiğini belirtirken, kadının ihtiyarlamayan hoşluğuna dikkat sürüklemek için defilede 96 yaşındaki şanlı sanatçı Ilona Royce Smithkin’e manken olarak yer verdi.

New York Moda Haftası 2016 defilelerinde öne çıkan adlardan bir öbürü de netlikle müzik dünyasının yıldızı Rihanna! Moda dünyasına da süratli bir giriş yaparak ismini yazdıran Rihanna, spor giyim markası Puma için “Fenty x Puma” koleksiyonunu hazırladı. Hazırladığı koleksiyonda Japon cadde tarzından esin aldığı belirten hoş ses sanatçısı, kreasyonu “Gotik Meyil” olarak değerlendirdi. Koleksiyona, siyah, beyaz ve gri renkler egemenken kürk montlar, asimetrik maksi elbiseler ve topuklu spor bayan kunduralar moda severlere göz kırpıyor.

Merak edenler için belirtelim, New York Moda Haftası’nı ziyaret edenler şu ana dek vasati 500 milyon dolar civarında tüketme yaptılar. Defile programında koleksiyonunu en son tanıtacak markalar arasında ise; Michael Kors, Marc Jacobs, Calvin Clein ve J. Mendel yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X