Ağabeye evlenecek olan genç kızların ve onlara bu hoş günlerde eşlik edecek olan kadınların kullandığı bir kıyafet modelidir. Ağabeye tercihi yapılırken insan bir hayli modelin arasında kaldığı için kafasını karıştıracaktır. Bir Hayli renk ve modellerde ağabeye modelleri bulunmaktadır. Her yılın modeli ve rengi değişiktir. Ama burada ehemmiyetli olan kullanacak bireyin tercihidir. Tesettürlü olan bireyler daha kumpaslı bir ağabeye almak ister. Başka Bir Deyişle kolları filan uzun, ağabeye boyu oldukça uzun biçimde seçim ederler.

Özel tasarım ağabeye planlatacak bireyler püf noktalara dikkat etmelidir. Bunlar ise;

Sıfırdan planlanacağı için beden miktarı bütün olarak alınmalıdır.
Renk ve aksesuar tasarımı iyi bir biçimde seçilmelidir.
Provalarına her zaman gidilmeli ki pürüz çıkan yerler düzenlenmelidir.
Kumaşı rahatsız edici biçimde olmamalıdır.
Kullanırken benim seçtiğim model bu mu denilmelidir.
Aksesuar tasarımı yapılırken kullanılan boncuk veya inciler çok iyi işlenmiş mi onlar hakimiyet edilmelidir.
Tesettür Ağabeye Modelleri

Balık model, düz kesim model, üst kısmı klasik etek kısmı şişkin model vb. daha farklı modellerde ağabeye çeşitleri bulunmaktadır. Hazır alınan ağabeye modelleri azıcık kasvet yaratan modellerdir. Zira o daha çok tadilat isteyen bir ağabeye olacaktır. Ya dar olacak ya da bolluktan pürüzlük yaratacak bir yeri olacak onun için tadilat isteyecektir. Ama bu özel tasarım tesettür ağabeye modellerini herkes sıfırdan yaptıramayabilir. Bunun için hazır olarak ağabeye tercihi yapmak zorunda kalır. Her genç kız kendisine özel planlanmış bir ağabeye almak ve giymek ister. Bazen de bu tercih olmayabilir. Alınacak ürünü bir kezde karar verilmemelidir. Evvel gözden geçirip sonra bir daha modeli araştırarak karar verilmelidir. Her mevzuda kullanıcının tercihi çok ehemmiyetlidir. Böyle ürünler daha ehemmiyetlidir. Zira hem özel günlerde kullanılacak hem de bir kere kullanılacağı içindir. Tüm ürünleri özel maliyet olanağı ile sitemizde bulabilirsiniz. Her ürün nitelikli bir biçimde size sevk edilir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X